Niemiecka policja przeprowadziła akcję przeciwko salafitom z Hildesheim pod Hanowerem. Przeszukano meczet Niemieckojęzycznego Koła Muzułmańskiego Hildesheim (DIK) i zdelegalizowano to stowarzyszenie.

Akcja rozpoczęła się o godzinie 6 rano we wtorek. Uczestniczyło w niej 370 policjantów. Przeszukano meczet należący do stowarzyszenia pod nazwą Niemieckojęzyczne Koło Muzułmańskie Hildesheim oraz mieszkania ośmiu czołowych jego działaczy, którzy mieszkają w Hildesheimie i okolicy. Wcześniej MSW Dolnej Saksonii wydało zakaz działalności DIK, uzasadniając to uprawianiem przez nie propagandy nastawionej na radykalizowanie młodych muzułmanów i nakłanianie ich do wstąpienia w szeregi ISIS.

Rzecznik MSW w Hanowerze poinformował, że podobne przeszukanie pomieszczeń Niemieckojęzycznego Koła Muzułmańskiego w Hildesheimie przeprowadzono już w ubiegłym roku. Ocena zabezpieczonych wtedy materiałów potwierdziła podejrzenia, że stowarzyszenie prowadziło wśród muzułmanów w zakonspirowany sposób celową i dobrze zorganizowaną akcję, służącą ich radykalizacji oraz ich werbowaniu i przygotowywaniu do walki w szeregach ISIS w Syrii lub Iraku.

Hildesheim i Getynga nie od dziś uchodzą za bastion salafitów, czyli zwolenników radykalnej odmiany islamu, nawołujących do powrotu do źródeł tej religii. Aresztowany w grudniu ubiegłego roku kaznodzieja Abu Waala, siejący nienawiść i nawołujący słuchaczy do „świętej wojny” przeciwko „niewiernym”, należał do najbardziej znanych i najbardziej aktywnych działaczy ugrupowania salafitów z Hildesheimu.

„Delegalizując stowarzyszenie DIK rozbiliśmy bastion radykalnego środowiska salafitów w Niemczech” – stwierdził minister spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii Boris Pistorius z SPD. Jak podkreślił, akcja policji nie była wymierzona przeciwko „pokojowo nastawionym” muzułmanom zamieszkałym w Niemczech, tylko „zaślepionym fanatykom wykorzystującym islam do swoich celów i popierającym organizacje terrorystyczne, takie jak samozwańcze Państwo Islamskie i jego nieludzkie działania”.

Według niemieckich mediów kontakty z Niemieckojęzycznym Kołem Muzułmańskim w Hildesheim miał Anis Amri, pochodzący z Tunezji sprawca zamachu na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie. W lutym 2016 roku zrobiono mu zdjęcie w chwili, w której opuszczał meczet należący do tego stowarzyszenia. Liczba salafitów w Niemczech to około 10 tysięcy.

źródło: dw.com/dpa

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

68 komentarzy do "Niemiecka policja przeciwko salafitom – przeszukanie meczetu i delegalizacja stowarzyszenia"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
nina
Gość
nina

Mysle, ze teraz przed wyborami jest najbezpieczniej….
Jak dawniej w Polsce. „Spij spokojnie… ORMO czuwa!”
Te akcje maja pokazac, ze Aniela z jej druzyna nad wszystkim panuje i wszystko jest cacy.
Dla mnie meczety w Europie to najwieksza porazka.
Powinny zostac wszystkie zamkniete, zlikwidowane.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@nina
Poczytałem sobie wpisy i cóż tu dodać… Mój Boże. jakaż akcja, jaka mobilizacja… Ale Islam jest nadal „cacy” a główny podręcznik terroru jest wiodącym przekazem ideowym oklaskiwanym z zapałem na tzw. salonach i propagowanym „w majestacie prawa” na wszystkich etapach nauczania? Nasi przodkowie mieli znakomite powiedzenie na tę okazję:
Zawracanie Wisły kijem.
Mniam.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps
To ta fotka z informacji pt.: „Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE: Pracodawca może zakazać noszenia hidżabu” znakomicie pasuje do tej informacji. Muzułamanie łapią się za głowę i mówią:
„Ale ci Europejczycy to debile. Zasługują na swój los.”

888
Użytkownik
Chorąży

Witaj lolo
Pewnie już wiesz co wymyślił ten nasz papieżyna. Chce aby księża katoliccy mogli zawierać związki małżeńskie. Tłumaczy to tym że jest coraz mniej powołań. Ale okazuje się że ma też zaciekłych przeciwników w kościele. Pozdrawiam

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@888 Teraz obowiązuje nowa pisownia – papierz wink Co do samych ślubów, to celibat powinien już dawno być zniesiony. To moje zdanie. Nie zmienia to faktu, że nie odczytują działania pana F, jako próby naprawienia Kościoła.

888
Użytkownik
Chorąży

@easy
A ja właśnie jestem za celibatem. Nie wyobrażam sobie księdza który nie myśli tylko i wyłącznie o swoich owieczkach tylko kombinuje na lewo i prawo jak by tu zapewnić godną egzystencję swojej rodzinie. Poza tym w niedalekiej przyszłości pewnie zażądaliby małżeństw jednopłciowych, związków partnerskich i nie wiadomo jeszcze jakiego lewackiego g…a. Tak jak napisałem kiedyś, zachwiana byłaby powaga Kościoła Katolickiego.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@888 Oczywiście nadużycia się zdarzały i zdarzają. I będą zdarzać. To nieuniknione bo wszyscy jesteśmy grzeszni. I upadamy. Niemniej celibat wprowadzono właśnie dlatego, by zasadą między innymi nie było: moja rodzina najważniejsza. Ciekawe, że ten postulat żonatych duchownych najbardziej forsuje lewactwo z feministkami na czele. Ach ta ich słynna „troska o Kośiciół”… Taka troska, że z tej troski Kościoła ni ma. No i „ni ma” grzechu. Wszyscy zbawieni… No to już wiesz dlaczego masoneria (zatem i całe lewactwo cmoka z zachwytu nad Bergoglio głosząc wszem i wobec: nasz papież. Znajomy ostatnio – co to różne rzeczy naprawia i buduje –… Czytaj więcej »
888
Użytkownik
Chorąży

lolo
Też to samo zauważyłem. Przeczytałem o tym jego pomyśle na lewackim portalu. Autorka tegoż artykułu bardzo zachwycała się jego pomysłem, że taki postępowy, nowoczesny i itd.

ania
Gość
ania
a jak wyjaśnisz słowa Pawła: 1 List św. Pawła do Tymoteusza (1Tm), Księga 3. 1 Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. 2 Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, 3 nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, 4 dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. 5 Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Kościół Boży? /…/ 8 Diakonami tak samo winni być ludzie godni, w… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Beata Proste jak drut jak to mówią. Celibat nigdy nie był wymogiem dogmatycznym. Kościoły Wschodnie zachowały to prawo. W KK niejako dogmatem staje się to dopiero po ślubach zakonnych, dobrowolnych inaczej nazywanych radami ewangelicznymi. Zresztą ten list opisuje początki KK a sam Paweł napisze, pochwałę dziewictwa, bezżenności ale jednocześnie doda „każdy ma swój dar” (por. 1Kor 7). Celibat – co napisałem wyżej – został wprowadzony po to by troska o rodzinę nie zasłoniła duchownym troski o Kościół. I przede wszystkim aby koncentrowali się oni na życiu duchowym bo ich obowiązkiem jest powierzone im owieczki prowadzić do Boga a nie urządzać… Czytaj więcej »
komentator
Gość
komentator

„Celibat – co napisałem wyżej – został wprowadzony po to by troska o rodzinę nie zasłoniła duchownym troski o Kościół. ”

Mylisz się. Celibat został wprowadzony po to, żeby księża nie mieli spadkobierców. A ich majątki przechodziły na własność kościoła. Tylko tyle i aż tyle. Od zawsze chodziło tylko o kasę.

ocoloto
Gość
ocoloto

@komentator dokładnie to samo miałem napisać, od 6 wieku już o tym kk wspominał ale dopiero w 8 wieku stał się prawem wcześniej były tylko zalecenia życia w czystości, ale za dużo było spraw o dzielenie majątku kościelnego więc kk wprowadził celibat!!!

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@ocoloto; @komentator Piszecie: „tylko kasa”. No to fakt. Przebrzydły katolicyzm powinien upaść i won z Polski. Czyż nie o to chodzi michnikowszczyźnie? A taki Bergoglio chodzi w butach po zmarłym… Wzór pokory… Mnie te wszystkie argumenty co do pieniędzy trochę przypominają troskę Judasza o trzos, jak tam Maria wylała drogocenny olejek na nogi Jezusa i wtedy Judasz gadał, że lepiej było rozdać ubogim. Po czym następuje dopisek, że sam kradł z tego trzosa (J 12:2-6). Oczywiście jest grupa takich co robi interes na wiernych. Zawsze tak było, jest i będzie. I uwaga… nie jest to specyfika tylko Kościoła Katolickiego. Jak… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps
To było do @ani a nie do @Beaty. Przepraszam. Na drugim portalu poświęconym w całości Bergoglio, gdzie też sobie piszę, wymienialiśmy uwagi z @Beatą i stąd pomyłka.

Metalhorsie79
Użytkownik
Nowicjusz

Zawsze mnie zastanawialo: jakim prawem ciec co biega w kiecy I nie ma zony ani dzieci, ma czelnosc prowadzic NAUKI PRZEDMALZENSKIE albo jak wychowywac dzieci?! To jest zycie a nie teoria ksiazkowa, wiec jesli nie ma wlasnego doswiadczenia w temacie to niech spade na bambus. Dlatego tez uwazam ze ksieza powinni miec normalnie rodziny. Nie byloby wtedy problem ze ksiedza w agencji ktos widzial

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Metalhorsie79 Czegoś nie rozumiem: jesteś katolikiem? 1) No to nauki przedmałżeńskie dotyczą katolików. 2) Nauki przedmałżeńskie prowadzą nie tylko duchowni ale też i małżonkowie w ramach kursów. 3) Nie buduję mostów ale nie oznacza to, że nie mam pojęcia o ich budowie na przykład. Publikacji dość. Tak i z naukami. Nie są dowolne tylko w oparciu o ogólne wytyczne. 4) Każdy z duchownych ma rodziny i w jakiejś się wychował. Duchowni nie spadają z Księżyca, żyją pośród ludzi i ponieważ mają dosyć obserwacji mogą wyciągać wnioski. 5) To do duchownych ludzie idą do spowiedzi, a jak to powiedział kiedyś o.… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps (@Metalhorsie79)
Zasady dotyczące życia małżeńskiego, rodzinnego są podane w Piśmie Świętym. Uważasz, że Bóg, który stworzył wszystko – jak wierzą w to Chrześcijanie – nie ma pojęcia o życiu rodzinnym?

888
Użytkownik
Chorąży

@lolo
Świetne. Jak to dobrze mądrego poczytać. Super odniesienia.

Metalhorsie79
Użytkownik
Nowicjusz
lolo, racja, kazdy w jakies rodzinie sie wychowal. CO do kursow roznie bywa. Moja siostra miala nauki tylko z ksiedzem. I przepraszam, ale jak sie zaczal typ wypytywac w jakich pozycjach uprawiaja sex, to o malo od szwagra w makowe nie zarobil. Porady malzenskie to juz inna bajka. Po slubie roznie bywa, jedni ida do rodzicow zapytac a inni do ksiedza. Moj epodejscie do celibate wychodzi z tego ze w innych odlamach np. u protestantow pastor moze miec zone I dzieci. Wie z wlasnego doswiadczenia jakie zdarzaja sie trudnosci w zyciu. Tak jak zasugerowales analogie o budowie mostow to ja… Czytaj więcej »
spisek
Gość
spisek

Przepraszam, bo nie doczytałem: po ile żon na księdza proponuje papież? Do czterech?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@spisek
Ha, ha, ha… na to wychodzi biorąc pod uwagę jego praktykę Wielkich Czwartków.

nina
Gość
nina

Nie wiem, co prawda, co za tym naprawde stoi, ale to akurat powinni juz dawno wprowadzic – to jest OK, z wielu powodow.
Ksiadz – to tez czlowiek,, tez ma swoje potrzeby.

Moze kazania stana sie w koncu ciekawsze i i na czasie.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@nina
Protestanci mają te rozwiązania od dawna. Biskupki też. Homoseksualistów także. Jednym słowem… same cymesy. I co? I zamiast Chrystusa mają Islam. Więc ja wolę bez tych nowości, surprajsów i po staremu. I innym radzę aby też tak woleli, ale wolna droga. W końcu w Islam wyznają ludzie i żyją. Każdemu wg. pragnień zatem.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@lolo-ktory-nie-pisze Oczywiście lolo, że to gaszenie pożaru lasu szklanką wody. Z każdym miesiącem będzie zmieniała się różnica potencjałów na niekorzyść białych ludzi. Kolorowej dziczy przybywa, białych ubywa. Biali tracą prawa, kolorowi je zyskują. Takie akcje to tylko pudrowanie trupa Niemiec przed złożeniem go do trumny.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@easyrider
No właśnie.

XaX
Gość
XaX

Dziś wybory w Holandii zobaczymy kto wygra i jak się to potoczy. W ogóle oglądałem nieco bardziej złożony materiał o tych zamieszkach tam na kanale wideoprezentacje (swoją drogą dobrze gada i nie boi się mówić prawdy o islamie) i wg jego kontaktów i informacji od Turczynki związanej z Polską i mającej dostęp do forów Tureckich zamierzają dymić w Holandii i w Niemczech oraz z czasem blokować nawet wjazdy do miast do czasu aż Holandia oficjalnie nie przeprosi Turcji a to się raczej nie zdarzy więc wypełniać się zaczynają przepowiednie i teorie spiskowe.

Europa bez islamu
Gość
Europa bez islamu

W Warszawie Zydowka Gronkiewicz Waltz wydala zezwolenie na meczet, jest. Ponoc tam ukrywaja sie zamachowcy szkoleni do atakow na terenie Polski.
Postawiono go w centrum stolicy. Pamietajmy, ze islamskich Czeczenow zaprosil Lech Kaczynski. Dal im nawet plac Dudajewa. Nawet w Niemczech islamisci nie maja placu inazanego imeniem bandyty.

nina
Gość
nina

porazka, dolujace …

kowalski
Gość
kowalski

To Niemcom niewiele da.Niemcy przegrywają przez -Po 1.”kołyski”-czyli Niemka rodzi przeciętnie 1,5 dziecka,Muzułmanka po 2,8 dziecka.Po 2. przez system zasiłków promujący pasożytnicze wielodzietne populacje co przywabia do Niemiec i Europy kolejne hordy agresywnych,roszczeniowych pasożytów z Azji i Afryki.

Damian
Gość
Damian
Ktoś kiedyś tu dobrze napisał, to inna kultura. Brak podstawowych zasad współżycia, a jedyna wartość jaką wyznają to SIŁA. Od kilkunastu lat jestem w wakacje we Włoszech, i o ile nigdy nie zwracałem uwagi na tamtejszych imigrantów – Azjatów – to zawsze widząc jakiegoś Afrykańczyka stawałem się bardziej czujny i zaniepokojony, szczególnie gdy podchodził taki do nas na plaży aby coś sprzedać. Gdy do tego dodamy ISLAM i jego ‚wartości’, to mamy czystej postaci żołnierza, który idzie po swoje do Europy. Powiem wam, że już nawet mi się nie chce dyskutować ze znajomymi, bo niektórzy nie widzą zagrożenia. I nie… Czytaj więcej »
Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@Damian
Przepraszam forumowiczów, że się powtórzę, ale muszę. Damian, a po jakiego penisa jeździsz do Włoch a jednocześnie krytykujesz islam? Jeżdżąc tam wydajesz pieniądze i tym samym pośrednio finansujesz najazd tych hord z Afryki, którą makarony codziennie ,,ratują” a następnie utrzymują; później płaczą o braku solidarności. Jedź gdzie indziej; możesz nawet do Polski, co kiedyś proponowała chyba Dagmara.

Damian
Gość
Damian
@Marcin Opus Jeździmy tam wypoczywać, do naszych znajomych – jeśli chodzi o Włochów ‚rodowitych’ to dla mnie to inny świat. Inne podejście do ludzi, otwartość, uśmiech na twarzy, inny styl życia. Co nie zmienia faktu, że wpuścili sobie mnóstwo ‚nachodźców’. W poprzednich latach do 2016 można powiedzieć „nie było tematu”, dopiero po zaproszeniu przez Anielę tej hołoty zaczęły się problemy. Już w tamtym roku powiedziałem że prawdopodobnie to nasz ostatni wyjazd, bo widząc co się dzieje raczej NIE zaryzykuję podróży z dziećmi. W ubiegłym roku pytałem jak na to patrzą Włosi – byliśmy przejazdem w Trieście. Odpowiedzieli, że widzą co… Czytaj więcej »
logic
Gość
logic

A w Polsce to jak ? wystarczy posłuchać tych psycholożek i specjalistek od islamu z uniwersytetu (Warszawskiego) lewackiego w TVP INFO że „teraz europa już taka będzie” albo „niemozliwe jest wydalenie tych ludzi” to są teksty niejakiej pani El-gamari nie wiadomo czy ma męża muslima czy już przeszła na islam i takie coś sie zaprasza do studia. To już bym Dziewulskiego posłuchał – przynajmniej ma chłop jakie takie pojęcie o temacie a nie jakichś pip pseudo ekspertek z uniwersytetu lewackiego.

pawel
Gość
pawel

Ja spotykam ich co noc i zyje

Remik71
Użytkownik
Nowicjusz

jeszcze zyjesz -a może sympatyzujesz z nimi ?-jesli taki optymista z Ciebie proponuje eksperymencik załóz sobie krzyżyk na łancuszku i nos Go na widoku-potem napisz jeszcze raz …o ile to bedzie jeszcze mozliwe exclamation

komentator
Gość
komentator

Może kolega pracuje w służbie więziennej i widuje ich z za krat.
wink

Tomasz
Gość
Tomasz

ales Ty naiwny chlopie…Przebudz sie

Warchief
Gość
Warchief

Niby wszystko fajnie, ale jednak coś mi mówi, że to jakaś zmyła i pozerstwo.

Jola
Gość
Jola

Ciekawe jakie kary muzułmanie dostaną za „mowę nienawiści”
http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-niemcy-horrendalne-kary-za-mowe-nienawisci,nId,2368950

europea
Gość
europea

Jola-kary do kozodubcuw,chyba zart-jedynej religi pokoju niemozna karac,oni przeciez postepuja wedlug koranu–a wiec koran usprawiedliwia wszystko–doslownie wszystko

Kris11
Gość
Kris11
Kampania wyborcza w toku. Mamuśka dobra, mamuśka dba o swoją trzodę, tylko mamuśka zapewni bezpieczeństwo. Tymczasem tatka Schulz zagląda mamuśce pod spódnicę, trzódka jest podzielona, a tymczasem partia która nie chce muzułmanów ledwo dyszy w sondażach. Po cichu nadal lądują samoloty z Bliskiego Wschodu z młodymi, wysportowanymi żołnierzami na pokładach, ale trzódka o tym nie wie, albo nie chce wiedzieć, zastanawia się czy głosować na mamuśkę czy na tatkę. Niemcy nawet nie zastanawiają się dlaczego dlaczego do przeszukania jednego meczetu potrzeba 370 policjantów. Czego oni się tam spodziewali? Batalionu uzbrojonych po zęby nieletnich? Kompani psychicznie chorych nożowników? Plutonu inżynierów z… Czytaj więcej »
Kris11
Gość
Kris11

pomyłka 3700 policjantów

bernard
Gość

Toż to działania żywcem wyjęte z ust
“ ksenofobicznych Polaków “ smile . I co na to marksista szechter i jego poplecznicy z po i n oraz kodzierstwo tak kochający bezgranicznie i bezkrytycznir islamistów muzułmańskich. Co na to a.i. fundacja helsińska i podobne żydowskie agendy. smile ???

Paff
Użytkownik
Chorąży

Nie rozumiem. Dziś już pewnie znów działają, tylko pod nazwą Klub Wybuchowego Mahometa. Albo bez nazwy. Zdelegalizować powinni samych agresywnych pastuchów, najlepiej pigułką ołowiu o średnicy 9mm.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@Paff Bez dwóch zdań Paff. Oni oficjalnie stwierdzili, że: „stowarzyszenie prowadziło wśród muzułmanów w zakonspirowany sposób celową i dobrze zorganizowaną akcję”. Czyli sytuacja wygląda z naszego punktu widzenia jeszcze gorzej. Struktury są głęboko zakamuflowane, mają środki i wyszkolonych ludzi. Zamachy, które mają miejsce, to tylko efekt działania zindoktrynowanych półamatorów. Zawodowcy jeszcze nie zaczęli dywersji na dużą skalę. Skądinąd nie byłoby potrzeby bawić się w chowanego z pastuchami, gdyby ich tu po prostu nie było. „Lekarstwo”, o którym mówisz może być skuteczne tylko wobec jednostek. Do pacyfikacji reszty potrzebne byłoby masowe, bezwzględne deportacje. Czy ktoś to zrobi? Jak? Nikt nie nakaże… Czytaj więcej »
Paff
Użytkownik
Chorąży
@easyrider Co można zrobić? To chyba ustaliliśmy już dawno. Czekać. Niestety tylko czekać. Sytuację oceniam jako gorszą, niż przed wybuchem II wojny. Wtedy przynajmniej z każdym rokiem po 1933 rosła świadomość nieuchronności jej wybuchu. I kto mógł i chciał mógł się do niej stosownie przygotować. Niewielu było zaskoczonych 1 września. Dziś urobione fałszywą lewacką propagandą eurobydło jest prowadzone na rzeź z pieśnią na ustach, z kredkami w dłoniach, rzeźników każe się przytulać a opornych, którzy widzą wirujące już całkiem blisko gardła ostrze izoluje się w klatkach z haseł o rasizmie, kseno i islamofobii. Chciałem napisać, że przebudzenie z tego eurolewackiego… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Paff
Wiesz, tak zabrzmiało rozwiązaniem kwestii białych w Europie… „Deutschland, Deutschland über alles”, ponad zdrowy rozsądek także.

Paff
Użytkownik
Chorąży

@lolo ktory nie pisze
Tak właśnie miało zabrzmieć. Poprzednia kwestia została w dużej części rozwiązana przez pana z wąsikiem. Z tym że z pożytkiem dla nas. Zastanawiam się, gdzie dziś byśmy byli gdyby nie on, znając aktualną niechęć narodu wybranego do hasła „dwa narody, jedno państwo”.

komentator
Gość
komentator

Czopkiem kalibru 9×19 smile

Europa bez islamu
Gość
Europa bez islamu

Paff do tego dodam a po kulce ich cielsko polac swiezutka swinska krwia.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

stowarzyszenia … a cos to wogole za pojecie, w swiecie islamu nie ma stowarzyszen jest jeden koran i jeden islam, kazdy kto wyznaje te ideologie jest prawdziwym muzulmaniem a kto nie stosuje sie do zapisow ksiegi nim po prostu nie jest, zdelegalizowany powinien byc islam a nie jakies tam stowarzyszenia, poniewaz szerzy nienawisc, smierc, pedofilie i inne cuda spisane przez proroka i jego imamow w fatwach.

Strzelec
Gość
Strzelec

Wczoraj Parlament Europejski uchwalił proterrorystyczną dyrektywę rozbrojeniową autrstwa E. Bieńkowskiej.

Na jej wdrożenie kraje członkowskie mają 12 mies. oznacza to, że po tym czasie tylko terroryści i bandyci będą mieć broń samopowtarzalną.

Zostało 12 mies. żeby wyrobic pozwolenia i nauczyć się strzelać. Praw nabytych raczej nie ruszą.

logic
Gość
logic

Raczej zakładaj to ze ruszą. Po pierwsze PiS jest raczej przeciwko broni w cywilnych rekach wystarczy posłuchać macierewicza i kaczyńskiego. Oni sami sie boja że pozwolenie moze dostac jakiś nawiedzony kodziaż i odstrzelić kogoś z PiS Po drugie sama policja i inne sluzby typu abwera są też przeciw bo dla nich to zło konieczne – wchodząc do kogoś wolą zeby ten ktos raczej nie miał broni. Chyba że PiS wyprowadzi Polske z UE, albo eurokołchoz rozleci sie w cholere wtedy sytuacja znormalnieje.

Strzelec
Gość
Strzelec

Bylem niedawno na konferencji dot. dyrektywy z udzialem poslow pis. Jest po ich stronie wola wysłuchania nas i deklarują pomoc.
Nam nie chodzi o powszechny dostęp, którym ciągle straszą lewicowe oszołomy, tylko o konstytucyjną ochronę praw nabytych.

Paweł
Gość
Paweł

No proszę do czego presja wyborów może skłonić Angelę. Szkoda, że wybory odbywają się tylko raz na 4 lata sad.

PS. Nie wierzę w czystość intencji Angeli bo to polityk i kobieta w jednym czyli coś co jest zakłamane i takim pozostanie

AntyHegemon
Użytkownik
Porucznik

Przecież Niemcy to szkoła do kreowania terrorystów, która zawdzięcza swe istnienie Pani Makreli, więc czemu się likwiduje tak porządne placówki, stowarzyszenia? smile
Islam w każdej postaci jest zagrożeniem i dzielenie go na mniej i bardziej radykalny jest niedorzeczne.

dsafhgdsfgh
Gość
dsafhgdsfgh

bullshit … niemra merkel probuje zatrzymac stolek

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Ech, gdyby wybory odbywały się co roku.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Kiełbasa wyborcza która niewiele pomoże
Jak salafici, zwolennicy ISIS wezmą się za Niemców to znowu będą zamieszki zamachy …

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Z innej beczki – czytaliście o pierwszym posiedzeniu Rady Kobiet w as? Bez kobiet!!!

szokman
Gość
szokman

Radykalny islam , muzułmanin … No ciekawe , tak jakby reszta tych bandytów była pokojowo nastawiona do świata zachodniego. Czy ktoś słyszał o radykalnym katoliku czy tez wyznawcy Jehowy?? Ano nie..bo islam sam w sobie jest zaprzeczeniem pokoju i równości. Zawsze się wywyższa i stawia reszte ludzi w pozycji podludzi, potomków małp i świń, mięso armatnie i zwierzęta , które trzeba ujarzmić… Islam to zaraz , która pożera Europę. Dopóki ludzie sie o tym nie przekonają to nadal na ulicach spedalonej zachodniej Europy będziemy mieć to co mamy…terror i panikę…

ABC
Gość
ABC

Dlaczego salafici, muzułmańscy ekstremiści, którzy są ścigani we własnych islamskich krajach, dostają azyl polityczny w Niemczech? Przecież to jest jakaś paranoja!

Metalhorsie79
Użytkownik
Nowicjusz

Fajnie, ze w koncu cos zrobili, szkoda tylko ze tak pozno. Jak wiekszosc z nas wie z jakichkolwiek zrodel medycznych im szybciej rozpoczeta walka z nowotworem, tym wieksze szanse na calkowite wyleczenie. Im pozniej te walke zaczynamy, tym wieksze mozliwosci przerzutow, szczegolnie jesli nowotwor zlosliwy…

Paff
Użytkownik
Chorąży

@Metalhorsie79
„w końcu” czego? Bo mi to tylko przypomina próbę zatrzymania pocisku za pomocą kartki papieru.

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Obecnie ma miejsce w Niemczech Endlösung kwestii niemieckiej za sprawą Angeli „Mutti” Merkel. Wygląda na to, że Herrenvolk będzie ujeżdżany przez Ahmedów.

michnikuremek
Użytkownik
Początkujący

A Włosi „ratują” coraz więcej „uchodźców”:
telewizjarepublika.pl/uwaga-do-wloch-przybedzie-ponad-230-tys-imigrantow-to-wiecej-niz-w-2016-roku,45836.html

spisek
Gość
spisek
Uwielbiam oglądać dyskusje Korwina z eurolewactwem w ichnim parlamencie lub jak ostatnio w brytyjskiej telewizji. Żywe trupy z UK, Hiszpanii czy Szwecji nadymają się świętym oburzeniem, o mało nie pękną ze złości, jakby Korwin wsadził kij w kłębowisko jadowitych żmij. Co by nie powiedzieć, tylko Korwin potrafi tak wk..wić lewaka. I pomyśleć, że wszystko to są żywe trupy, widzimy obraz umierającego śmiercią samobójczą gadostwa, które jeszcze próbuje kąsać i zarażać prawie że zza grobu. Z początku mnie to przerażało, a teraz wydaje się nawet zabawne. Obyśmy utrzymali miejsca na widowni tego spektaklu. Za 50 lat nasi prawnukowie będą prowadzić takie… Czytaj więcej »
test24
Gość
test24

Zaraz, zaraz. Coś mi tu nie gra. Dlaczego oni zdelegalizowali tę organizację, przecież Ci ludzie mają taką wiarę i nie każdy salafita jest od razu terrorystą – nietolerancja i rasizm! Druga sprawa: organizacja chce powrotu czystego Islamu, co w tym złego? Czyżby przyznanie przez władze, że PRAWDZIWY Islam jest jednak zły, a „nowocześni” muzułmanie to heretycy i kłamcy? Ja nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Chrześcijanie nawoływali do życia według Nowego Testamentu i naśladowania Jezusa.

wpDiscuz