Tolerancja islamistów: prześladowanie chrześcijan to obowiązek

Masowy exodus chrześcijan trwa. Miliony chrześcijan ucieka z krajów arabskich przed prześladowaniami – informuje Fox News.

Komisja Stanów Zjednoczonych ds. Międzynarodowej Wolności Religijnej stwierdziła niedawno: „ucieczka chrześcijan z tych regionów jest precedensowa i nasila się z roku na rok. Chrześcijanie mogą zniknąć całkowicie z Iraku, Afganistanu i Egiptu”.

W 2003 roku populacja chrześcijan w Iraku wynosiła, co najmniej jeden milion. Dzisiaj pozostało mniej niż 400 tys. – jest to wynik antychrześcijańskiej kampanii, która rozpoczęła się od amerykańskiej okupacji Iraku, kiedy niezliczone kościoły chrześcijańskie zostały zbombardowane i niezliczeni chrześcijanie zabici, w tym przez ukrzyżowanie i ścięcie głowy.

-Atak na kościół w stolicy Iraku Bagdadzie w 2010, gdzie odnotowano 60 wyznawców Chrystusa zabitych, to tylko wierzchołek góry lodowej trwający już dekadę!

-Teraz, gdy USA wspiera dżihad przeciwko prezydentowi Syrii, Assad’owi, to samo powtarza się w Syrii: całe regiony i miasta, w którym chrześcijanie żyli od wieków przed pojawieniem się islamu, zostały już wyludnione, gdyż chrześcijanie stają się celem porwań, grabieży oraz ścinania głów przez przez przeciwników Assada. W meczetach mówi się że wytępienie chrześcijan to „święty obowiązek„

W październiku 2012 roku w mieście Homes, niegdyś liczącym 80 tys. chrześcijan, dżihadyści zamordowali ostatniego chrześcijanina. Pewna nastoletnia Syryjka opowiadała: „Uciekliśmy z kraju, ponieważ oni próbowali nas zabić tylko dlatego, że byliśmy chrześcijanami… A Ci, którzy byli naszymi sąsiadami zwrócili się przeciwko nam.

-Z Egiptu uciekło 100 tys. chrześcijańskich Koptów ze względu na rozpoczęcia „Arabskiej Wiosny” Koptyjski Kościół Ortodoksyjny skarżył się również na „powtarzające się przypadki wysiedlania Koptów z ich domów, przy zastosowaniu przemocy i zastraszania.
Wysiedlenia miały miejsce w Ameriya eksmitowano stamtąd 62 rodziny chrześcijańskie, następnie w Dahszur, skąd wysiedlono 120 chrześcijańskich rodzin.

-W Mali, po islamskim przewrocie w 2012, aż 200 tysięcy chrześcijan uciekło z kraju. Kościół, zwłaszcza na północy kraju, gdzie rebelianci chcą utworzyć niezależne państwo islamskie i wypędzają chrześcijan. Również trwają masowe poszukiwania chrześcijan, którzy mogliby ukrywać się, przeszukiwano tam dom po domu. Kościoły i inne chrześcijańskie budynki zostały okradzione, lub zorane z ziemią, a ludzie byli torturowani w celu ujawnienia informacji o chrześcijańskich krewnych.

-Nawet w europejskiej Bośni, chrześcijanie masowo wyjeżdżają z kraju, islamizacja już osiągnęła faze ostatnią, czyli trzecią. Licząca około 440 tys. społeczność katolicka nie ma tam łatwego życia. Podczas gdy w stoicy Bośni, Sarajewie powstało setki meczetów i nadal powstają, a z drugiej strony barykady Kościoły chrześcijańskie od dawna nie mogą uzyskać od władz miejskich pozwolenia na budowę.
„Czas się kończy, gdy obserwujemy niepokojący wzrost radykalizmu” – powiedział jeden z przedstawicieli władz, który dodał dalej, „że mieszkańcy Bośni i Hercegowiny byli prześladowani przez wieki po tym jak europejskie mocarstwa zawiodły, nie wsparając ich w ich walce z Imperium Osmańskim.” Historia zatoczyła koło…

Można wyliczać dalej i dalej, to jest zastraszające jak islamizacja na całym świecie postępuje:

-W Etiopii po tym jak pewien chrześcijanin został oskarżony o profanację Koranu, tysiące chrześcijan zostało zmuszonych do ucieczki ze swoich domów, gdy „muzułmańscy ekstremiści podpalili około 50 kościołów i kilkadziesiąt chrześcijańskich domów.”

-Na Wybrzeżu Kości Słoniowej, – gdzie chrześcijanie dosłownie byli krzyżowani – islamscy rebelianci zmasakrowali setki i przesiedlili ocalałych chrześcijan.

-W Libii, islamscy rebelianci zmusili do ucieczki kilka chrześcijańskich zakonów, w których zakonnice pomagały chorym i potrzebującym w tym kraju od 1921 roku.

-W północnej Nigerii, zamieszkanej w większości przez muzułmanów, gdzie nie ma niedzieli bez bombardowań jakiegoś kościoła, chrześcijanie uciekają tysiącami: Jeden region nawet został wyludniony z 95% jego ludności chrześcijańskiej!

-W Pakistanie, po tym jak pewne dziecko chrześcijańskie zostało fałszywie oskarżone o profanację Koranu, i muzułmanów opanował antychrześcijański szał, cała chrześcijańska wieś – mężczyźni, kobiety i dzieci – została zmuszona do ucieczki do pobliskiego lasu, gdzie wybudowali oni kościół, na stale osiedlając się tam.

– W Somalii, gdzie chrześcijaństwo jest całkowicie zakazane, muzułmanie nawracający się na chrześcijaństwo uciekają do sąsiednich krajów, w tym Kenii i Etiopii, będąc śledzonymi i zabijanymi przez wyznawców „religii pokoju” islamu.

Dla każdego, kto śledzi sytuację chrześcijan na bliskim wschodzie i zachodniej Europie, nic z tego, co zostało powiedziane, nie jest zaskakujące. W całym islamskim świecie – w krajach, których nie łączy ta sama rasa, język, kultura czy ekonomia, w krajach których łączy tylko islam – chrześcijanie są prześladowani z celem wytępienia do ostatniego. Muzułmanie w krajach europejskich nie asymilują się, tylko tworzą getta , dzielnice, strefy szariatu – to jest widoczne dopiero gdy muzułmanów jest wystarczająca liczba aby poczuli się silni w danym kraju. To wszystko są fakty.

Przekazywanie faktów i ostrzeganie przed zagrożeniem jakie wynika z procesu islamizacji to nie islamofobia, to naturalna reakcja obronna która powinna być w każdym z nas.

na podstawie: Fox News

12 komentarz do “Tolerancja islamistów: prześladowanie chrześcijan to obowiązek

 1. Mnie najbardziej dziwi, dlaczego nagle teraz zaczeły się takie prześladowanie chrześcijan? Dlaczego za czasów Imperium Osmańskiego chrześcijanie choć z wysokimi podatkami i dyskryminacją jakoś przetrwali, a teraz nagle są mordowani? Czy ma to związek z samymi muzułmanami, którzy w jednym wieku jakoś chrześcijaństwo tolerują, a w drugim wypędzają czy z inwazją USA na Bliski Wschód i automatycznym uznaniem chrześcijan jako kolaborantów? To mnie cholernie zastanawia…

  1. Widzisz, w dawnych czasach przemoc, walka itp. były na porządku dziennym i obie strony były nastawione na to, iż bez problemu mogą odpowiedzieć agresją na agresję. Dziś kraje zachodnie piętnują przemoc, tworząc różne organizacje przeciw przemocy, tworząc prawo które zabrania takiej „agresji w obronie własnej”, dlatego tak łatwo poddają się islamistom, którzy nie respektują prawa nadanego przez dane państwo. Sami dajemy przyzwolenie (my jako państwa zachodnie), na to by panoszyli się niszcząc naszą kulturę, na to co nie udało się im kiedyś, a udaje teraz.

   1. Mi chodzi o to, jak chrześcijaństwo przetrwało w Syrii czy innym Libanie, nawet jeśli było pod muzułmańską władzą. Gdybym ja był takim muzułmaninem to bym za jednym razem wszystkich wyrżnął albo zmusił do przejścia na islam, aby mieć spokój na zawsze. Dziwi mnie po prostu dlaczego islam na początku był wojowniczy, potem trochę odpuścił, by teraz znowu mordować.

    1. Są różne odłamy islamu, islam to nie monolit! W Syrii np. rządzą alawici. Najbardziej fundamentalni są wahabici wspierani gdzie się da przez Arabię Saudyjską. W Iranie z kolei np. panują szyici, którzy nie znoszą się z sunnitami (wahabici są pokrewni sunnitom), a alawici są odłamem szyizmu. Wszelkiego typu sunniccy radykałowie są wspierani przez USA i Izrael, by destabilizować region.

 2. Czy naprawdę nie ma Boga, albo co gorsza, jest to bóg muzułmanów? Dlaczego pozwala na takie tępienie Chrześcijaństwa sad Wiem, że „wiara wypróbowana w ogniu…”, ale jak tak dalej pójdzie, to nikt na świecie nie będzie już wyznawcą Chrystusa sad

  1. No owszem, ale bez przesady… prześladowania chrześcijan były zawsze, ale na taką skalę? Teraz to chyba koniec świata naprawdę nastąpi, bo jak zginą wszyscy chrześcijanie, to co to będzie za świat bezbożny? (Zakładając, że chrześcijaństwo jest tą „prawdziwą religią” a ja jako chrześcijanka tak właśnie uważam, bo moja wiara mówi, że zbawienie jest tylko w Chrystusie i przez Chrystusa, chyba, że ktoś za życie nie miał możliwości poznać Chrześcijaństwa i się nawrócić- więc zaznaczam, że to tylko moje osobiste zdanie wynikające z mojej wiary- to takie wyjaśnienie dla osób innej wiary i ateistów; w każdym razie szanuję Was wink ).

   1. Księga Apokalipsy mówi o „ucisku jakiego świat nie znał” w czasach ostatecznych. Muzułmanie nam chrześcijanom dzisiaj urządzają dokładnie to samo, co Neron z Dioklecjanem. Jak już wspomniałem, takie są proroctwa, które właśnie się wypełniają i za bardzo nie ma co się na to oburzać. Wszak „Sanguis martyrum — semen christianorum” ( krew męczenników zasiewem nowych chrześcijan ).
    http://anty-islam.blogspot.com/2013/04/islam-religia-antychrysta.html

   2. > więc zaznaczam, że to tylko moje
    > osobiste zdanie wynikające
    > z mojej wiary –
    > to takie wyjaśnienie dla osób innej
    > wiary i ateistów; w każdym razie
    > szanuję Was

    cipowata cipa.

    1. Człowieku czy ty naprawdę nic nie rozumiesz. Kiedyś wytępimy muslimów! Tylko problem z wami chrześcijanami polega na tym że to z waszej przyczyny pojawi się kolejny wariat z wizją i stworzy kolejną szaloną religię. Bo tak było, jest i będzie. Aż do czasu jak na Ziemi ludzie się przebudzą i zapanuje ateizm.Czego wszystkim życzę.A do wszystkich z tych co utożsamiają stalinizm czy komunizm z ateizmem mówię że te totalitaryzmy to kolejna religia zwana państwowością.I to też jest złe. I my sobie z tego zdajemy sprawę. Ale mamy też myśl libertariańską i tego się trzymajmy.

 3. Pognac kozo jepcow tam gdzie wielblady sraja.No i teraz mamy rowne oprawnienie tylko czekac jak muzumanie zaczna mordowac Polakow .A Polscy Poletycy za lapowki dadza wybudowac cos co nie powstalo by w zadnym muzumanskim kraju

Dodaj komentarz