Trump: Muzułmanie nienawidzą Amerykanów

Miliarder Donald Trump nie zamierza odżegnywać się od swoich poglądów, mówiących, że muzułmanie „nienawidzą Amerykanów”. Na pytanie, czy jego słowa dotyczą wszystkich 1,6 mld wyznawców religii islamskiej, Trump odpowiedział: „Mówię o bardzo dużej ich liczbie.” 

Trump zapytany przez dziennikarza CNN czy nienawiść jest w samym islamie odpowiedział: „Sami musicie to sprawdzić”. „Musimy być bardzo czujni. Musimy być bardzo ostrożni. I nie możemy pozwolić przybywać do tego kraju ludziom, którzy nienawidzą Stanów Zjednoczonych”.

Konkurent Trumpa w wyścigu prezydenckim senator z Florydy Marco Rubio oskarżył go o podżeganie do nienawiści. Stwierdził, że kandydat na prezydenta „nie może mówić wszystkiego, co mu się podoba, ponieważ to będzie mieć konsekwencje”.

W odpowiedzi na to Trump oskarżył Rubio o „nadmierną poprawność polityczną”, zauważając, że właśnie muzułmanie dokonali zamachów z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

Wcześniej Trump wystąpił z pomysłem zakazu wjazdu do USA dla wszystkich muzułmanów. Motywował to tym, że razem z wyznawcami islamu do kraju mogą dostać się zwolennicy organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie.

rg.ru

11 komentarz do “Trump: Muzułmanie nienawidzą Amerykanów

 1. Czy doczekamy się w Polsce polityka, który zechce nas bronić przed zwyrodniałą tłuszczą szturmującą Europę (a niedługo niechybnie także nasze granice)? Czy doczekamy się Trumpa, Orbana, Putina, kogokolwiek, kto nie jest zainteresowany gównianymi personalnymi rozgrywkami, stanowiskami, dorabianiem się na boku, reperowaniem swojego ego, tylko działaniami propaństwowymi będącymi w zgodzie z POLSKĄ racją stanu?

  1. Takich polityków mamy, ale można ich policzyć na palcach u jednej ręki. Poza tym nie piastują ważnych urzędów, a niestety są co najwyżej posłami.
   Są dwie drogi aby nasz rząd był taki jak napisałeś w komentarzu.
   1. Zrobić rewolucję i zakazać obecnym POlitykom wykonywania funkcji publicznych.
   2. Stare pokolenie musi brzydko mówiąc „zakończyć swój żywot”. Dlaczego ? W naszym kraju jest mnóstwo osób wychowanych jeszcze za komuny. Wpojono im pewne zasady i ich się trzymają. Nie myślą jak młodzi ludzie. Wystarczy spojrzeć na wiek ludzi w marszach targowicy (szKODników), kto głosuje na całą sejmową sitwę. Oczywiście w ogromnej większości ludzie po 40.

 2. Na razie to nie mamy nawet miernego Ministra Obrony Narodowej; jak byłem zwolennikiem Obrony Terytorialnej tak dziś mi się tym odbiło. Tak dla Obrony Terytorialnej, ale nie kosztem modernizacji regularnej armii. Jak i czym tu bronić kraju przed tą zarazą? Dobrymi chęciami…?

 3. Ha, ha, ha, ha…
  „Konkurent Trumpa w wyścigu prezydenckim senator z Florydy Marco Rubio oskarżył go o podżeganie do nienawiści.”
  No jak patrzę na to co robią wyznawcy Allaha to nie wiem czy można ich przebić w „podżeganiu”…
  Ha, ha, ha…


  Płakać mi się chce.

 4. muzulanie generalnie nienawidza kazdego, ameryka nie jest wyjatkiem;) Nienawidza kazdego kto nie jest muzulmaninem, oni zyja dla islamu i wedlug islamu, i umieraja dla islamu, nic innego w ich zyciu sie nie liczy, a walka z „niewiernymi” to ich glowny motor dzialan (sens zycia), wiec jak maja zyc z innymi w pokoju, to wyklucza zycie zgodnie z islamem. Pogarda dla wszytskiego co nieislamskie to ich charakteryzuje, tylko ludzi nigdy nie powinno sie mieszac z innymi, chytba ze wlasnie tak jak dzieje sie tu-celowo, aby zniszczyc Europe.

  Np wieprzowina, w wielu krajach Europy Zachoniej zrezygnowano z serwowania jej w szkolach, budynkach panstwowych, szpitalach – aby „nie urazic muzulmanow”, Żydzi tez nie jedza wieprzowiny, a czy kiedykolwiek buntowali sie i wplywali na to, aby chrzescijanie w Europie nie jedli wieprzowiny? czy im to jakos przeszkadzalo? nie, po prostu nie kupowali wieprzowiny, nie wybierali z menu dan z wieprzowina, tylko muzulmanin to taki czlowiek pelen buty, pogardy i agresji, ktory ledwie co przekroczy prog Europy a juz żąda, i grozi!

Dodaj komentarz