W czasie prezentacji książki Zahida Khana „Przestępstwa Mahometa” odbywającej się na jednej z ulic Offenbach tłum 150 muzułmanów zniósł policyjne ogrodzenie i próbowała sprać autora. – podaje op-online.de

Pomimo tego, że były postawione ogrodzenia i wystawców ochraniała policja, nie udało się zapobiec starciu. W autora książki poleciały butelki, część zebranych muzułmanów z okrzykami „Allahu akbar” i „takfir” przeleźli przez ogrodzenia i rzucili się na Zachida Khana. W rezultacie incydentu zostało aresztowanych 7 osób.

Zahid Khan oznajmił, że islam jest zjawiskiem obcym dla Niemiec i Europy w całości. „Znakomicie znam islam, o ile sam odszedłem z islamu, znam Koran na pamięć ( czyli jest tzw. hafiz al-islam – uwaga ndie.pl ), szariat nie uznaje wartości demokratycznych, są w nim przepisane jasne przepisy, jak powinna być urządzona władza w państwie, oparte na oświadczeniach Mahometa. Muzułmanie chcą zniszczyć system demokratyczny, o ile on przeczy boskim postanowieniom szariatu.”

„Jeśli popatrzeć na szariat, to tam nie znajdziemy ani jednego stanowiska, które by nie przeczyło wartościom demokratycznym. Islam jest zacofaną i nietolerancyjną religią pozbawioną wolności. Imam Bukhari podaje słowa Mahometa o tym, że ‚jeśli choćby 1% na ziemi nie zechce przyjąć islamu, to ja przyjdę i ogłoszę świętą wojnę.” – utrzymuje autor książki.

„Muzułmanie wierzą, że wszystko co Mahomet mówił, było idealnym, dlatego że mówił w imieniu Allaha. Dlatego nie zostaje żadna przestrzeń do osądu, do szukania kompromisu, dialogu z islamem. Dla możliwej integracji w politycznym i społecznym systemie Europy islam powinien zostać całkowicie zreformowany.” – uważa Khan

„Pierre Vogel, Abu Nadżi i inni ‚islamscy fuhrerzy’ mogą z powrotem wrócić do swojego islamskiego raju realizować swoje nauki. Jeśli wziąć dowolny islamski kraj, to zobaczymy tam wysoki poziom terroryzmu, przemocy, przestępczości i innych obrzydliwych rzeczy. I stopniowo widzimy, jak te zjawiska obejmują i europejskie kraje. Niestety Niemcy i wszyscy Europejczycy znajdują się w głębokim śnie ( czy aby na pewno wszyscy?? – uwaga ndie.pl ). Nie chcą wejść w konfrontację z islamem, nie widzą w nim niebezpieczeństwa, jednak wkrótce będzie za późno.” – przewiduje Zahid Khan.

56-letni Zahid Khan pochodzi z Pakistanu, oprócz krytyki islamu znany jest ze swojej własnej charyzmatycznej nauki o zbawieniu.

opracowanie: Cristero
źródło: sedmitza.ru

3
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KUBAkrysu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KUBA
Gość
KUBA

Co jest z wami,Hitler to przenosnia,Wiadomo ze go nie bedzie ale moze byc ktos inny o troche innych pogladach Np:odpalic piece w obozach i wyslac tam arabow z biletem w jedna strone,ARABOW zadnej innej nacji tylko muzulmanow ktorzy zbroja sie po cichu,zobaczcie co sie dzieje w plsce,sa mili i rozdaja… Czytaj więcej »

krysu
Gość
krysu

Za komentarze stęskonych za Hitlerem powinien lecieć imo ban, dopis do profilu – brak mózgu, albo chociaż jakaś wzmianka że gość jest pizdą – dla jasności

krysu
Gość
krysu

stęsknionych*