Pomimo komercyjnego sukcesu projektu, spółce momentalnie przypięto etykietę „rasizmu”. W odpowiedzi na pojawienie się w muzułmańskich enklawach Szwecji „szariackich stref” agencje nieruchomości zaczęły proponować miejscowym mieszkańcom zakup nieruchomości w okolicach gwarantowanie wolnych od muzułmanów.

Szwedzka firma budowlana rozpoczęła sprzedaż domów w atrakcyjnym kompleksie mieszkaniowym w Sollentuna. Od razu po pojawieniu się reklamy nieruchomość w kompleksie mieszkaniowym zaczęła cieszyć się ogromnym popytem. Jednak pomimo oryginalnego marketingowego pomysłu i komercyjnego sukcesu projektu, spółce momentalnie przypięto etykietę „rasizmu”. Przy tym w reklamie nie pojawiła się żadna z istniejących ras (do jakiej rasy należą muzułmanie?).

Podwyższony popyt wśród okolicznych mieszkańców na izolowane od muzułmańskich imigrantów osiedli ludzkich jest w pełni uzasadniony. Już kilka dziesięcioleci mieszkańcy miast Szwecji cierpią z powodu niesamowitego poziomu muzułmańskiej przestępczości, który osiągnął niebywały rozmach z początkiem aktywnego przypływu do kraju imigrantów z krajów muzułmańskich. Rdzenni Szwedzi w związku z pogarszającą się sytuacją kryminalną i obawiając się zostania ofiarą napadu muzułmanów we własnym kraju, w ostatnim czasie wolą sprzedawać mieszkania w Szwecji i imigrować na stałe przeważnie do Południowej Europy.

opracowanie: Cristero
na podstawie: avpixlat.info

5
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
OregonEndiDamian M.gobias Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Damian M.
Gość

Najgorsze jest to, że oni mogą łamać prawo i uważają, że mogą. Gdy Szwedzi po prostu chcą żyć na osiedlu, gdzie jest bezpieczniej, bo islamiści tam nie latają z maczetami, są nazywani rasistami itp. a dokładniej firma oferująca mieszkania na tej dzielnicy. Uważam, że powinno się jawnie mówić o tym… Czytaj więcej »

gobias
Gość
gobias

Popieram inicjatywę „Nie dla islamizacji Europy” ale tak sobie przeglądam niektóre komentarze pod artykułem i mam pewne zastrzeżenia (nie mam konto na facebooku więc pozostaje mi tylko taka forma komentarza): 1.(Bożena Borkowska) strefy wolne od religii?! czy to żart?! to znaczy, że ja jako chrześcijanin funkcjonujący normalnie w społeczeństwie, przestrzegający… Czytaj więcej »

Endi
Gość
Endi

Europa ma chyba problemy ze swoją tożsamością, dziwne że problem jest tylko z islamem.

Oregon
Gość
Oregon

Oczywiście, islam to nie rasa. Wszyscy jesteśmy z jednej rasy i nikt powazny nie jest rasistą. Islam to totalitarna ideologia pozująca na religię.