Soraya Post, europarlamentarzystka z partii Inicjatywa Feministyczna domaga się zakazania działalności takich partii jak Szwedzcy Demokraci (SD) oraz Alternatywa dla Szwecji (AfS), ponieważ uważa je za rasistowskie, ksenofobiczne i nazistowskie.

Szwedzcy Demokraci oraz niedawno powstała Alternatywa dla Szwecji to jedyne partie polityczne w Szwecji, które krytykują niekontrolowaną masową imigrację. Nie podoba się to europosłance z Inicjatywy Feministycznej, która uważa ich przede wszystkim za rasistów i nazistów.

W jej ocenie Szwecja natychmiast musi zakazać działalności „organizacji propagujących rasizm”. W przeciwnym razie dojdzie do ludobójstwa w Szwecji – napisała polityk w czasopiśmie ETC.

„SD nadal ma politykę homofobiczną, nacjonalistyczną, rasistowską i ksenofobiczną, to się nie zmieniło. Ich polityka nadal nie jest inkluzywna, nadal wyklucza mniejszości. Właśnie dlatego, że powstała Alternatywa dla Szwecji, nie powoduje to, że ​​SD będzie mniej ksenofobiczna i rasistowska” – wyjaśnia na łamach czasopisma ETC. „Te organizacje nie są akceptowane w społeczeństwie demokratycznym” – dodaje.

„Nie wolno nam zapominać, że nienawiść idzie w parze z ludobójstwem, więc nie możemy pozwolić, by nienawiść zdominowała Szwecję i Europę” – pisze feministka Soraya Post.

Partia do której należy Soraya sprzeciwiła się deportowaniu kogokolwiek ze Szwecji, nawet jeśli nielegalny imigrant dopuści się zbrodni, powinien odbywać wyrok w Szwecji, a po odsiedzeniu wyroku nie zostać wydalany z kraju. „Idealnie byłoby zobaczyć, że mamy całkowicie otwarte granice i nikt nie jest deportowany, pracujemy w tym kierunku” – oświadczyła w niedawnym wywiadzie liderka Inicjatywy Feministycznej Gita Nabavi.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

83
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
38 Comment threads
45 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
52 Comment authors
KONIEC Europy !olesZzzRobota do zrobienia.Muhhamed Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o