„Gdyby muzułmanin zobaczył, jak w Polsce traktuje się kobiety, przeraziłby się”

– Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem – powiedziała w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska.

– Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem. Nie twierdzę, że aktów przemocy wobec kobiet w rodzinach muzułmańskich nie ma, ale popatrzmy na siebie – mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti z „DGP”

Zdaniem szefowej PAH przyjęcie uchodźców nie wiąże się ze wzrostem zagrożenia terrorystycznego. – Nam nie grozi przyjazd fundamentalistów, nam grozi przyjazd normalnych ludzi, którzy szukają bezpieczeństwa dla siebie, a przede wszystkim dla swoich dzieci. Rozumiem lęk Polaków, ale wiem też, jakie ludzie mówią bzdury, nie widząc na oczy muzułmanina – mówiła.

Ochojska wskazywała, że kiedy wojna się skończy, Syryjczycy będą wdzięczni za otrzymaną pomoc. – Przykro mi, że mojemu krajowi nie będą mieli za co dziękować – dodaje.

Wywiad w gazecie z Ochojską został zatytułowany „Nie mogę być dumna z Polski. Uchodźcy nie będą mieli nam za co dziękować”

Z najesz strony polecamy doinformować się w temacie pozycji kobiety w islamie. Przeczytać choćby artykuł: Islamskie mity: Islam szanuje kobiety i gwarantuje im równe prawa

179 komentarz do “„Gdyby muzułmanin zobaczył, jak w Polsce traktuje się kobiety, przeraziłby się”

  1. Idiota… Ten pan uroił sobie, że jest kobietą. Całkiem możliwe, że ma w spodniach większą armatę od wielu użytkowników ndie.pl. Moim zdaniem obcokrajowcy powinni mieć zakaz noszenia polskich nazwisk, tak samo mężczyźni/kobiety nie powinni nosić imion płci przeciwnej.

  2. Za komentarz o „dobrej woli” autorki mówi poniższy cytat z tego artykułu. Co znamienne Merkel też zaprasza, a do swego domu nic chce wpuścić. Prawdziwie gorliwy Chrześcijanin (a za taką osobę podaje się autorka – patrz: https://www.tygodnikpowszechny.pl/janina-ochojska-o-uchodzcach-29941) powinien prędzej rozdać wszystko co ma i iść na ulicę żebrać, niż wygłaszać takie puste frazesy …

   za gazetaprawna:
   Przyjęłaby pani uchodźców do własnego domu?

   Byłoby mi trudno ze względu na to, że mam niewiele miejsca i nie mogłabym zapewnić komuś odpowiedniej intymności. Gdybym miała większe mieszkanie, to tak, oddałabym pokój, przyjęłabym uchodźców.

     1. Ocho… rozpoczęła się inwazja lewaków na stronę. Lolo, gdzie jest ciężka artyleria?

     2. Pamietam ten nick studentka, z wp.pl pojawiał sie gdy falszowano „komentarze” tzn pojawial sie od razu z lapkami w gore w liczbie 600-900 (był zawsze od „studentki” i zawsze w dyskusjach o „uchodzcach” ) i oczywiscie popierał przyjmowanie uchodzców, jesli to ta sama grupa ludzi to podejrzewam ze beda chcieli przeprowadzic atak na ta strone..
      Ktoś udowodnił fałszowanie bo zrobił screen z wp.pl, jak w ciagu sekundy nabijane były łapki w góre za 'przyjmowaniem uchodzców” i kasowane te 'przeciw” – ten screen (dowód) swojego czasu był dostepny na kilku stronach

     3. O mnie tego powiedzieć nie możesz. Zadko się z tobą zgadzam bo wyciągamy wnioski z różnych Źródeł – ale ZAKŁADAM że masz DOBRE INTENCJE . Więc niech każdy robi swoje ( d la pożytku wspólnego). Czy modlitwą czy siłą – JAKOŚ ten najazd odeprzeć trzeba.

     4. Oho… Kasa Pana Sorosa zabrała głos wink ..
      A już się bałem, że zaśpi smile ..

     5. Mamy do czynienia z imigrantką, której sexu brak? To do Niemiec. Tam są imigranci którzy już nawet zostali pouczeni, że tu jest Europa i mają gumek używać. Będziesz się studentko z wymiany kochać bezpiecznie. I pamiętaj że uchodźca ma być zadowolony. Bo chyba wiesz co potrafią zrobić muzułmanie kobiecie. Jak nie to poczytaj co robią w Anglii. Jak w ramach kary gwałcą zbiorowo, katują nawet czasem na śmierć i zakopują w ogródku.

     6. @ – Dawid – błąd w założeniu. Oni mają robić multi-kulti -więc BEZ GUMEK !!! – przecież chodzi o PRZYROST ludności

     7. No więc przyjmij sobie uchodźcę, a właściwie nie, ja się nie zgadzam, bo Polska to też mój kraj, a ja nie chcę ich nawet oglądać. No i jak ich tak kochasz, to wyjedź na Zachód i daj się ubogacić.

     8. No to już teraz wiem jaki jest poziom na obecnych „studiach” :-(. Za kilka lat będziesz studiować koran i hadisy sad – jeśli Cię nie powstrzymamy (dla Twojego dobra)

   1. Tak, JA TEŻ – „oceniam tę Panią po JEDNEJ wypowiedzi”…
    JEDNA wypowiedź wystarczy, żeby kogoś ocenić, co sobą reprezentuje i CZYJE INTERESY smile .. CZYŻ NIE ? wink Interesu POLAKÓW w każdym razie – ta Pani NIE reprezentuje, to chyba jasne ?..
    A jej własne jakieś „hobby”, niechby nawet i najbardziej chore i zboczone – ma prawo sobie uprawiać.. BYLE NIE NA SZKODĘ POLSKI i Polaków.
    TEŻ proste ?…
    Tak samo, jak poniżej..INSTYTUCJA (tak samo sorosowa ?.. Czy też prywatna głupota ?..) o nazwie „Studentka”, którą to lewacką trollownię zadenuncjował ktoś jeszcze dalej, poniżej… smile

   2. Tak, właśnie. W końcu ile milionów zebrała i przeznaczyła na kopanie studni w Afryce. Szkoda tylko, że kopali je plemionom wędrownym, które i tak szybko porzucają takie studnie i pszenoszą się w nowe miejsca. No ale wykonała studnie i wydała grube pieniądze na to, a w Polsce jak były głodne dzieci tak są.

   1. fi_n : Zgadzam się że ma bogate doświadczenia tylko … dlaczego nie wykorzystuje ich w obozach dla uchodźców w Turcji albo (jeżeli się czegoś obawia) na granicy grecko-macedońskiej tylko wygłasza je siedząc BEZPIECZNIE w JESZCZE w miarę BEZPIECZNEJ Polsce? Chyba z takimi wypowiedziami pomyliła miejsce.Może powinna radzić to Niemcom w nienieckiej prasie ?

  1. Cóż… Zdarzyło mi się mieć do niej szacunek, a tak pięknie zburzyła go jednym zdaniem. Zjesz beczkę soli nim poznasz do woli… Z drugiej strony całe życie wydawało mi się, że polio wyżera tylko funkcję ruchową, na zdolności intelektualne nie wpływając. Jak widać- mój błąd

   1. Ten obrazek uderza w moje poglądy o czystej rasie, ale prawda jest taka, że skrzyżujesz dwie rasy m.in. psa- prokurator, sprzeciwisz się krzyżowaniu ras ludzi- prokurator. Gdzie tu logika? Później się dziwią, że biedna Tay wyciągnęła takie, a nie inne wnioski- komputer jest zawsze obiektywny i zimno kalkuluje przy określaniu co jest dobre.

   1. Weź tez ! Ale NIE Somalijczyków. Weź Marokanów ze czterech. Ale od razu notarialnie zapewniając im dożywotnio i nieodwoływalnie utrzymanie, włącznie z obsługą seksualną, oraz życie w shariacie. BEZ wyglądania pomocy od podatników, jak rozumiem – nie polskich. Chyba nie miałaś „Studentko” (czy studentKI, bo chyba jesteście trollowską instytucją) do czynienia z tą, jakże egzotyczną, „kulturą” :).
    Chociaż – taki obrazek, jak zamieszczono poniżej, dla smutnych i niedopieszczonych Pań jest nad wyraz atrakcyjny smile .. Ci chłopcy mają zazwyczaj sporą potencję, a i nierzadko..przyrządy smile .. Więc – jestem w stanie zrozumieć to i owo. Ale – proszę – rób to na WŁASNY rachunek, zamiast ziać tutaj nienawiścią do NORMALNYCH LUDZI, w dodatku Polaków, z których masz honor się jakoby wywodzić, co niekoniecznie musi być wzajemnie – honorem dla Polaków, że Polska zrodziła akurat Ciebie… smile

   2. Robi im dobrze to i nic jej nie grozi. Ana ma komin czyszczony, oni chatę, jedzenie, kasę i dupczenie. Tobie droga studentko z wymiany proponuje wracaj do swojego kraju i tam załóż komunę dla biednych uchodźców. Ty jedna ich całe stado. Tyle dobrego możesz zdziałać. Tylko odwal się od Polski i Polaków.

 1. Gada tak bo nikt by ją kijem nie tknął. Co ma do przemocy mułzumanów wobec kobiet w europie takie extrememum jak maltretowanie kobiet które nie jest przywarą polaków, tylko dotyczy ludzi na całym świecie. Strasznie nie mądre porównanie. To tak jakby szczotkę do kibla porównać ze szczoteczką do zębów.

   1. Debilem, to Szanowna Studentka jest i długo pewnie nie postudiuje, bo założy szmaty i pójdzie walczyć w IS smile ..
    ISLAM – NIE JEST żadnym „WYZNANIEM”, czy „innym wyznaniem”.
    Jest krwiożerczą doktryną totalitarną, do której jest tylko wejście, ale nie ma z nij już wyjścia. NIE MA na Ziemi takiej religii, która coś takiego by sobą reprezentowała. Bo i też Islam NIE JEST RELIGIĄ, Pani Trollico Lewacka smile
    Proszę najpierw się doszkolić w tematach, a potem dopiero zabierać głos i pouczać Polaków, jak mają dbać o własny (a nie izraelski) interes smile

 2. To ciekawe, jak się czyta komentarze w sieci to wszyscy są przeciwni imigrantom, ale jak te wszystkie gazety robią wywiady to znajdują dokładnie odwrotną opinię od internautów. Nasuwa się teraz pytanie czy tylko w internecie nikt nie chce przyjmować imigrantów czy może gazety i tv są nierzetelne w swoich relacjach… Każdy może sam ocenić

  1. Tomasz uważaj bo w mainstreamowych mediach by pokazali coś przeciwnego.Zapominasz w czyich rękach one są i co chcą osiągnąć.Informacje tam będą tak zmanipulowane bądź spreparowane żeby wcisnąć ludziom kit że jest inaczej niż na prawdę.Co do tej lewackiej wypowiedzi nasuwa się tylko hahahahahaahha ja pier**** bo inaczej na taką głupotę nie można zareagować.

   1. Nie wiem w ktorym momencie moja wypowiedź była lewacka. Myślałem naiwnie że wielokropek da do myślenia ludziom opierającym się tylko i wyłącznie na mainstreamie ale nie spodziewałem się szczerze, że w odpowiedzi na dość obiektywne przedstawienie sytuacji zostanę posądzony o lewactwo. Zanim nazwiesz kogoś lewakiem zastanów się dwa razy.

   1. mylisz sie bo ja akurat idac tym skrótem myslowym jestem jak to nazwałeś „lewicujacym leberałem” i nie ma to zwiazku z tym ze WIDZE jaka jest prawda o ISLAMIE, i jakim ZAGROZENIEM są muzulmanie, ktorych ilosc gwałtownie rosnie w Europie, i co zdziwiony? Trzeba być idiotą, całkowicie pozbawionym wiedzy o świecie , aby nie wiedzieć ze wszedzie tam gdzie jest islam jest przemoc, masowe rzezie i gwałty. (poczytaj o Afryce (wystarczą wpolczesne wiadomosci, i o B. wschodzie) I u nas w EU tez tak bedzie (powoli sie zaczyna..)

   2. Jak Ci już Kaassi napisała, jesteś w błędzie. Tutaj są bardzo różni ludzie, o poglądach odmiennych na wiele spraw, często nawet diametralnie. Nie szukamy jednak tego, co nas dzieli, a tego, co łączy. A sprawą dla nas nadrzędną jest niebezpieczeństwo islamizacji Polski. Z tym walczymy, nie ze sobą – walki Polaków z Polakami jest wystarczająco dużo na innych portalach.

     1. Nie. Kropla drąży skałę… Zawsze to znowu paru ludzi więcej zacznie otwierać oczy i budzić się z Matrix-a..

  2. sa nierzetelne, wybieraja /zapraszaja do wypowiedzi tylko ” pozytecznych idiotów”..a ludzie , ktorzy sa 'znani” a maja inne zdanie (mysle ze wiekszosc) – boja sie napiętnowania slowem 'rasista” , wiec (niestety) wolą nabrac wody w usta..

  3. „..czy może gazety i tv są nierzetelne w swoich relacjach…”
   Sam sobie odpowiedziałeś smile .. Żeby wiedzieć, co się myśli i o czymś sądzi – trzeba mieć pomiędzy uszami WŁASNY mózg, a NIE mózg Pana Redaktora Michnika smile

 3. Rada Islamskiej Ideologii ogłosiła, że Ustawa Ochrony Kobiety, przeciwko przemocy domowej, psychologicznej i seksualnej, przyjęta w pakistańskim Pendżabie jest niezgodna z islamem. Muhammad Khan Sherani z Rady, na konferencji zacytował wersety z Koranu dowodzące, że „całe to prawo jest złe”. Bo „To prawo ma uczynić mężczyznę niepewnym”

  Przypomne też Brytyjskie czasopismo Cosmopolitan zamiast kolejnej modelki opublikowało zdjęcie duszącej się, przerażonej kobiety. To upamiętnienie dziewczyny imieniem Shafilea, uduszonej przez rodziców na oczach rodzeństwa. Było to jedno z honorowych morderstw, do którego doszło na terenie Wielkiej Brytanii. 9a takich morderstw dokonywanych na kobietach w krajach islamskich jest miliony!!!)

  w toku badan nad społecznościa muzulmanską w Europie dowiedziono równiez ,że mężczyźni muzułmańscy utrudniają kobietom integrację ze społeczeństwem. Zabraniają im często wychodzić z domu, uczyć się języka danego kraju ,czesto tez je BIJĄ!

  To jeszcze inny przykład jak muzulmanie traktują kobiety :
  „Taharrusz dżamaa (tą tradycja zostałyśmy już wzbogacone) polega na otoczeniu wybranej ofiary, czasem kilku kobiet przez dwa kręgi mężczyzn, których członkowie zmieniają się co chwila, nieustannie krzycząc. Te opętańcze krzyki mają jeszcze bardziej sparaliżować strachem ofiary. Kobiety są bite, obmacywane, okradane, także poniżane werbalnie. W Egipcie taharrusz bywa często praktykowany podczas koncertów muzycznych, politycznych demonstracji i masowych świąt religijnych, np. podczas zakończenia ramadanu – muzułmańskiego miesiąca postu, podkreśla mieszkający w Aleksandrii polski muzułmanin Piotr Ibrahim Kalwas, który rozmawia o tym zjawisku z egipskim psychologiem.”

  idźmy dalej..
  Otóż uczeni muzułmańscy twierdzą, że kobieta bez wystarczająco zasłoniętego ciała oraz włosów nie jest godna szacunku, a nawet sama prosi się o gwałt. Muzułmanka powinna się zakrywać, aby nie prowokować mężczyzn [2]. Zgwałcona dziewczyna stanowi niekiedy hańbę dla muzułmańskiej rodziny i to ona ponosi konsekwencje gwałtu. Ponadto, aby skazać oprawcę, to według islamskiego prawa szariatu należałoby najpierw znaleźć muzułmańskich świadków. Mogą być to dwaj mężczyźni lub jeden mężczyzna i dwie kobiety, ponieważ zeznania jednego mężczyzny równają się zeznaniom dwóch kobiet.

  Koran 2.282 (…) Żądajcie świadectwa dwóch świadków spośród waszych mężczyzn ! A jeśli nie będzie dwóch mężczyzn, to jeden mężczyzna i dwie kobiety mogą być świadkami, na których się zgodzicie; jeśli jedna z nich zbłądzi, to druga będzie mogła ją napomnieć.

  Tymczasem przeciętny Europejczyk Amerykanin, Japonczyk, Chinczyk wie, że gwałt jest ciężkim przestępstwem, za który sprawca z dużym prawdopodobieństwem poniesie konsekwencje, a prowokujący strój kobiety nie może być tu żadnym usprawiedliwieniem.!!

  Badania prof. Izdebskiego przedstawiające szacunki, że 30-50% kobiet w Polsce doświadczyło gwałtu.Ok To prawda, że gwałcą katolicy, prawosławni, protestanci oraz wyznawcy innych religii. Jednak w świętych księgach islamu są szczególne odniesienia przedstawiające kobietę jako źródło męskiej rozkoszy.I DAJĄCE PRZYZWOLENIE NA GWAŁT a to podstawowa róznica!! (podajcie mi ksiazke/pismo na które gwałcący Europejczyk moze sie powołać by usprawiedliwić swój czyn??, Nie ma takiego! Muzulmanin poda koran) Muzulmanie nie czuja sie zbrodniarzami gdy gwałcą wiec jakim cudem ona ma pewność ze kobiety w islamie nie zaznają przemocy? (skoro one same uznają gwałty i bicie za naturalne, zgodne z koranem) RZADKO KIEDY MUZULMANKA PUBLICZNIE SIĘ POSKARŻY! (być może rzadko kiedy też uzna 'ze to coś złego”, skoro jej koran uznaje to za normę)

  PRZYPOMNE : Koran 4.34 „I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je ! Mahomet powiedział: mężczyzna nie będzie pytany, dlaczego bije swoją żonę [5]. ”
  Koran 4. 34 „Mężczyźni stoją nad kobietami.”
  Koran 2.223″ Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. ”
  Muzułmanka musi być całkowicie poddana władzy swojego męża; musi być uległa i wypełniać wszystkie jego polecenia z wyjątkiem tych tylko, które byłyby sprzeczne z jej wiarą. Przekonania o słuszności poddaństwa kobiet są tak głęboko zakorzenione w kulturze islamu, że popierają je nawet niektóre wykształcone muzułmanki. Jedna z nich udziela kobietom następujących porad:

  Dobra żona nie daje swojemu mężowi żadnych podstaw do zarzutów; nigdy go nie krytykuje ani za nic nie obwinia. Ulega wszystkim jego zachciankom. Wierzy w niego bezgranicznie i traktuje go jak boga. Jej obowiązkiem jest być posłuszną i ustępować swojemu panu w każdej chwili swojego życia.3

  Inna muzułmańska pisarka udziela kobietom podobnego pouczenia:

  Troszcz się o swojego męża, jak potrafisz najlepiej, i spełniaj jego najskrytsze życzenia. Jeśli ci rozkaże, stój przed nim przez całą noc ze skrzyżowanymi rękami, i wiedz, że od tego zależy twoje dobro w tym życiu i w następnym. Nie przysparzaj mu zmartwień. Nawet gdy nazwie „dzień” – „nocą”, musisz się z nim zgodzić.

  JAKIM PRAWEM I Z JAKIM TUPETEM TE BABA WYPOWIADA TAKIE BZDURY, Kobiety w Europie sa glwałcone zaznają przemocy, ale moga isc do sadu, mogą sie przciwstawic, kobiety gwałcone i bite w imię fanatycznego islamu (bo koran wrecz zacheca do bicia i gwalcenia kobiet) nie mogą nic z tym zrobić!, a ta która sie przeciwstawi moze jeszcze zostac zabita (morderstwo honorowe) z rąk najblizszej rodziny! ..IOna to porównuje do nas???? jak bardzo wobec faktów trzeba byc głupim, niedoinformowanym czy ignoranckim by wypowiadac takie slowa „Gdyby muzułmanin zobaczył, jak w Polsce traktuje się kobiety, przeraziłby się” ???!!

  1. @kaassi. Myślę, że z punktu widzenia gwałconej kobiety nie ma znaczenia, z jakich pobudek ktoś ją tak traktuje. Chyba, że przyjmiemy, iż jak się dowie, że to jednak nie muzułmanin, to odczuje jakąś ulgę. A jak tłucze katolicki mąż żelazkiem w głowę nachlany, to żona dziękuje Bogu, ponieważ gorszy byłby kamień. Zło nie ma przynależności etnicznej czy religijnej. Nawet jak się je w imię religii czyni. Zło, według Biblii jest tym, co jest niezgodne z zasadami moralności, niegodziwe. Słowem tym często określa się szkodliwe, wrogie lub zgubne w skutkach działanie. Zło jest zawsze definiowane wobec zasad biblijnych. To ludzie wypaczają pojęcie dobra i zła. Po to, żeby mogli w zgodzie ze swoją religia prowadzić wojny chrześcijanie zamiast przykazania biblijnego nie morduj wprowadzili nie zabijaj. Morderstwo jest czytelne. Trudno tu dopasować jakąkolwiek ideologię, natomiast zabić w obronie ojczyzny już można, Bo to nie morderstwo.

   1. @fi_n, trudno z toba dyskutowac gdyz chyba nie czytasz poprzednich moich wypowiedzi ( a nie chce sie powtarzać) np nawet w odpowiedzi na twoje porownanie wczesniejsze ze gwałty i tak byly w Europie;) Tak zło jest złem, czy musze jednak powtarzac, ze muzulmanom koran wrecz nakazuje gwałcic i bic niewierne kobiety??? jak i nieposlusze zony? wiec zło usprawiedliwiane przez prawo muzułmanskie czy ksiege religijną(koran) nie jest takie same dla kobiety – bo tam ( w swiecie islamu) nie jest wstanie DOCZEKĄĆ SIE sprawiedliwosci!!! , co wiecej jak powie ze jest zgwłcona zostanie jeszcze zabita przez własną rodzine bo ich zhanbiła!!(prawo koranu) SZKODA ZE TEGO NIE ROZUMIESZ…rowniez tego ze muzulmanie zbiorowo gwalca kobiety w Europie,(zresztą nie tylko , bo na całym świecie) bo uwazają je za niewierne (wiec koran pozwala, ba! nakazuje gwałtu) nazywają Europejski 'dziwkami” tylko!! dlatego bo nie chodzą w kocach na łbie! Serio az tak jestes płytki intelektualnie ze nie widzisz roznicy czy trollujesz tu na forum tak tylko dla zasady? doucz sie troche chocazby PODSTAW ISLAMU zanim zacznisz komentowac i porównywac.., bo czytanie takich głupot -sorry- ale irytuje.

    1. @kaassi. Na tym polega urok dyskusji. Jedne są trudne a inne łatwe. Temat islamskiej imigracji i związanych z nią zagrożeń nie jest ani łatwy ani prosty. Kiedy poczyta się większość komentarzy to widać w nich proste reakcje emocjonalne często okraszone grubymi słowami. Są też i próby sięgnięcia głębiej ( między innymi Ty to robisz odnosząc się do zapisów Koranu ) by tam znaleźć przyczynę tego co się dzieje w Europie i nie tylko. Prawda o tym niestety jest jeszcze bardziej złożona. Oczywiście – i tu posłużę się przykładem – jak boli głowa to bierzemy tabletkę od bólu i po sprawie. Brzmi dobrze. Ból mija więc uważamy, że tabletka wyleczyła ból. Jak jednak przyjrzeć się bliżej, to tak na prawdę, niewielu zastanawia się skąd się ten ból wziął. A każdy ma swoją przyczynę i środkiem przeciwbólowym się tego nie załatwi. To działanie doraźne, osuwające w czasie pojawienie się poważniejszych problemów zdrowotnych. Wiem, że wielu powie: mam w nosie to co się wydarzy za kilka lub kilkanaście lat. Boli tu i teraz. Więc w pewnym sensie czasami warto zadziałać środkiem przeciwbólowym. Ale jak w ślad za tym nie pójdzie pogłębione działanie, to skutki i tak przyjdą i będą niejednokrotnie już nie do naprawienia. Podobnie jest z tym problemem. Najprostszym rozwiązaniem jest wziąć te całe towarzystwo za twarz i wywalić na zbity łeb. I pewnie osiągnięto by znaczące wręcz spektakularne efekty. Wielu nawet zbiłoby na tym niezły kapitał polityczny. Tylko, że po kilku latach problem by wrócił ze zwielokrotnioną siłą. To co się dzieje obecnie w Europie, to właśnie ten zwielokrotniony efekt dawnych płytkich działań. Europejczycy w zaciszu swojego dobrobytu patrzyli w telewizory i widzieli palone flagi i groźby miotane przez zamaskowanych i wzburzonych muzułmanów pod swoim adresem. Wierzyli w mit możliwości swoich służb i potężnych środków militarnych. Teraz budzą się z błogiego snu. Oburzają się. Na kogo? Na tych, których oczadzeni ideą demokracji wybrali. Myślisz, że dzisiejszy opór coś da? Najwyżej tylko przesunie nieco w czasie to, co i tak niechybnie nadejdzie.
     Pani @kaassi. Może Pani oczywiście traktować moje wpisy jako głupoty niedouczonego lub wręcz trolla. Zapewniam jednak, że na tyle znam zapisy Koranu, może nawet nie w Koranie ile w pozostałych źródłach jak sunnach czy hadisach jest tego więcej, żeby wiedzieć o co chodzi. Powoływanie się na możliwości dochodzenia sprawiedliwości w systemie prawnym państw cywilizowanych też nie jest do końca adekwatne, ponieważ ogromna ilość gwałtów uchodzi bezkarnie sprawcom. Tysiące dzieje się w związkach małżeńskich i nigdy nie wychodzą na jaw. Tysiące zgwałconych poddanych machinie sądowniczej przeżywa istne męki. Zbyt długo żyję w tym świecie, żeby mieć jakieś złudzenia. Owszem jest lepiej i to znacznie jak w krajach muzułmańskich ale nadal mimo aspirowania do kręgu zachodniej cywilizacji jest biednie. Dla ofiar to jedna niewielka pociecha.
     Myślę, że zamiast argumentów ad personam warto po prostu wnikliwiej czytać komentarze i odnosić się do nich z większym szacunkiem. To staram się tu osiągnąć. Ze smutkiem jednak widzę , jak wielu traktuje to skądinąd pożyteczne forum jako miejsce upustu swoich negatywnych emocji czy nawet braku zasad dobrego wychowania. Jak się nie opamiętamy, to niedługo z tego forum będzie kolejny ściek jakich pełno w internecie. Pozdrawiam serdecznie w słoneczną niedzielę. Przynajmniej w mojej okolicy słoneczną.

     1. Widać że nie znasz nawet spraw związanych z problemami stwarzanymi przez muzułmanów i próbujesz ich nieudolnie bronić. Otóż wiedz że malutki ich odsetek wśród ludzi o różnych światopoglądach nie stanowi żadnego problemu lecz gdy osiągną oni 10-15% populacji zaczynają się przysłowiowe schody dla ogółu. Następują żądania z ich strony a to wprowadzenie różnego rodzaju zakazów na bazie pseudo-religijnej wymyślanych przez ichnich kacyków mułłów, a to wprowadzenie szariatu aż w końcu utworzenie wręcz odrębnego państwa muzułmańskiego. Z takimi żądaniami borykają się między innymi Filipiny i wiele państw azjatyckich i afrykańskich gdzie islam nie jest religią (czytaj – systemem upodlenia) dominujący. Islam nie integruje się z żadnym systemem demokracji gdyż z założenia swoistego prawa ma obowiązek „zwyciężać” – a może raczej gnębić i mordować wszystkich o innych wyznaniach i przekonaniach gdyż dotyczy to zarówno wierzących jak i ateistów. Ten oparty na zasadach wczesnofeudalnych system nienawidzi odmienności nawet wśród współwyznawców – masz przykłady informacji tej religii „pokoju” w postaci częstych fajerwerków podkładanych przez szyitów sunnitom jak i innym odłamom oraz odwrotnie w ramach rewanżu. Czy też tego chcesz w Polsce dla siebie i twoich potomnych, bo ja nie i dlatego jestem bardzo sceptyczny wobec postaw zachęcających do osiedlania się tych kozojebców w Polsce – tak piszę gdyż koza jest u nich lepiej traktowana niż kobieta.

     2. @Benek. Proszę dobrze czytać moje komentarze. Gdzie ja ich bronię? To, że nie wpisuję się w ogólną narrację wrzucania wszystkiego i wszystkich do jednego wora, nawet jak jest duży, nie oznacza jeszcze, że ich bronię. Nie bronię islamu, choć ma niektóre zapisy same w sobie dobre, nie bronię chrześcijaństwa na podobnych zasadach. Staram się patrzyć na wszystko oczami mojego Boga i jego Syna Jezusa Chrystusa.

     3. @fi_n , nie chce abys poczuł sie urazony – jezeli tak
      poczułeś, przepraszam. W swoich komentarzach wchodzisz w rozwazania teologiczne, próbujesz zrozumiec koran, muzułmanów, poniekad ich usprawiedliwiasz, porownujesz ich zachowania do naszych, itd, itp..To jest forum przeciw islamizacji, Mnie naprawde nie obchodzi jak daleko muzulmanie mają „sprany koranem mozg” i czy to ich wina „jako ludzi czy nie” Dla mnie liczy sie bezpieczenstwo kraju, Europy. Pare lat temu byc moze nawet broniłabym muzulmanów, wszystko zmieniło się od mojego dłuższego wyjazdy do Afryki (nie na wczasy), kiedy mogłam na własne oczy zobaczyć jak wygląda „islam w praktyce”, złozyło się to z czasem gdy czytałam na ten temat również wiele ksiazek, publikacji dziennikarzy zajmujących sie Afryką, szczegolnie ceniąc sobie reporterów wojennych. Do tego dodaj informacje o tym co dzieje sie JUŻ w Europie od wielu lat (postepująca islamizacja, krok, po kroku) , muzulmanskie dzielnice , strefy no-go- W Europie jest tak jak wszedzie gdzie sa muzulmanie to dosłownie 'kalka” która można nalozyc na kazde miejsce, Nie ma kraju gdzie muzulmanie potrafiliby zyc w spokoju z innymi. Zawsze zaczyna sie od malych dzielnic, pozniej „pochłaniają” miasta, w tych miejscach nie ma racji bytu nikt kto nie jest muzulmaninem. Zaczynaja sie żądania zdjęcia symboli chrzescijanskich,, przesladowania „innych” , im jest ich wiecej tym wieksza eskalacja przemocy, az po masowe rzezie. (rowniez gwałt jest przyzwolony w islamie) – Dyskusja wiec ze zło to zło, dobro to dobro, i nie ma znaczenia czy tu muzulmanim (bo do tego czesto prowadzisz w swoich komentarzach)- jest dla mnie absurdalna, ale byc moze dlatego ze pomimo ze jestes oczytany to nie do konca rozumiesz czym jest islam.

      Wkleje (juz kiedyś tu cytowany przeze mnie fargment z badan , – może nie miałeś okazji go przeczytac więc powtórze- gdyz te badania całkowicie odzwierciedlają to co dzieje się na świecie , i nie ominie nas jezeli zdecydowanie nie zaprotestujemy (nie zahamujemy) islamizacji

      „Co się dzieje, gdy w danym kraju rośnie liczba wyznawców Islamu?
      Dr.Peter Hammond z Frontpage Magazine twierdzi, że dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani, jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność. W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni, jako członkowie gangów ulicznych i w więzieniach.
      Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności), wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami. Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii, czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo islam dąży do tego, aby cały świat był sądzony wg. prawa Sharii. Rośnie bezprawie, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacją. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na niemuzułmanów. Powyżej 20%, tak jak w Anglii lub Francji, zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. W Londynie Organizacja „Muzułmanie Przeciw Krucjatom” żąda wyznaczenia miast w hrabstwie West Yorkshire oraz części Londynu na ich własność. Chcą wprowadzenia zasad szariatu i”. Miałyby funkcjonować poza Brytyjskim prawem. Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. . Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku „za ochronę”, tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus niemuzułmanów z kraju. Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy, kierowane z poziomu państwowego. W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański , cyli liczy sie tylko prawo islamu, i prawo zycia maja tylko wyznawcy islamu.”

     4. @kaassi. Spokojnie. Mnie nie tak łatwo urazić. Jestem dojrzałym człowiekiem. Emocje są złym doradcą. Często bardzo przeszkadzają w dojściu do sensownych wniosków. jeżeli wchodzę w rozważania teologiczne, to dlatego, że inni lepiej lub gorzej próbują pewne swoje tezy uzasadniać religijnie. Ponadto patrzę na sprawy starając się widzieć je z jak najszerszej perspektywy, a ta biblijna, której nie uznajesz jest najszersza. Pozwala dostrzec istotę tego co się w ogóle dzieje od wieków na ziemi. Pozwala też oderwać się o rozmaitych ludzkich ideologii, odnieść się do wartości najwyższych, nierelatywnych i fundamentalnych.
      Zdaję sobie sprawę, że to jest forum antyislamskie. Biblia też taka jest, więc to nie wyklucza powoływania się na nią podczas wymiany myśli. Zauważ, że nie prowadzę dyskusji na poziomie doktrynalnym, lecz sięgam do rzeczy uniwersalnych. Czasami tylko prostuję mylnie rozumiane odniesienia do nauk Jezusa. Uważam zresztą, że większa wartość miałoby obalanie islamu przez Biblię niż odwoływanie się do uczuć, np. strachu przed nim. Dlaczego? Ponieważ Biblia oprócz prostowania błędów oferuje coś, czego nie uzyska się z prostego ataku na islam. Biblia obalając jedno wskazuje jak i czym to zastąpić. A prosty atak pozwala tylko zachować status quo. Zresztą do tego najczęściej jest wykorzystywany.
      @kaassi. Zauważyłem, że jesteś dobrze zaznajomiona ze zjawiskiem islamu i postępującej w ślad za tym islamizacji. Te materiały i wiele innych znam od dawna. Oczywiście one mają swoją wymowę, siłę rażenia. Najczęściej odwołują się do emocji. Nie jest to dziwne, przez przekaz emocjonalny można osiągnąć szybki i silny lecz krótkotrwały efekt. Przykład pokolenia JPII. Kto dziś o tym pamięta?
      Zderzenie kulturowo-religijne jest nieuchronne. Szczególnie pomiędzy islamem a chrześcijaństwem. Dwie wiodące religie Księgi. Koranu i Biblii. W wielu miejscach się przenikających, a jakże odrębnie rozumianych. Od wieków toczyły ze sobą wojny o wpływy. W tym się dokładnie nie różnią od siebie. To, czym też się różnią to stopniem fundamentalizacji ogółu wiernych. Chrześcijaństwo
      umiera, laicyzuje się. W spuściźnie pozostawiło po sobie wiele osiągnięć zwanych dzisiaj cywilizacją łacińską. Wiele wartości dawniej wynikających ściśle z przekazów religijnych przeflancowano pod płaszczyk osiągnięć myślicieli humanistycznych. teraz jesteśmy na schyłkowym etapie deprecjonowania i tych jeszcze ostałych. natomiast islam wszedł w fazę pośrednią. Sam w wielu miejscach i odłamach się laicyzuje, a w innych odsłania drapieżny fundamentalizm. Podobnie jak w chrześcijaństwie dawno zatracił swą jednorodność. Podobnie jak Ty uważam, że stał się bardzo niebezpieczny. Niestety dostrzegam też, jak bardzo ograniczonymi środkami dysponują ludzie by mu się przeciwstawić. Argument siłowy może jedynie odwlec niektóre zagrożenia, lecz ich nie zatrzyma. Wymienione w Twoim wpisie procenty wzrostu liczebnego muzułmanów na każdym etapie i związane z tym kolejne zagrożenia są nie do uniknięcia. Owszem im wolniej to postępuje tym większa szansa na złagodzenie ich postaw, lecz nie ma gwarancji na trwałe odwrócenie trendu. Widać to po ostatnich wydarzeniach, gdzie udział w nich biorą kolejne pokolenia urodzone w nowej
      rzeczywistości.
      Pomyśl chwilę. Załóżmy, że jakim wysiłkiem usunie się większość muzułmanów z Europy. I co dalej? Otoczymy się szczelnie kordonami policji, wojska i zasiek? Jak będzie w nowej rzeczywistości? Będzie lepiej? Nie, bowiem w swojej kolejce czekają teraz przykryte tym problemem inne zagrożenia. Ludzkość jest chora. Jedną z jej chorób jest islamizacja. Inną jest demokratyzacja, która nie bardziej skutecznie lecz równie podstępnie degraduje ludzi. A upadek rodzin, instytucji małżeństwa, kryzys wartości, hedonizm, egoizm, niemoralność płciowa, kryzysy ekonomiczne, wojny na całym świecie, korupcja od szczytów władzy po najniższe warstwy społeczne, bezrobocie. mam ich wymieniać więcej? Wierz mi, że gdybyśmy się obudzili w świecie bez muzułmanów radości starczyło by na kilka może tygodni by później ludzie znowu skoczyli sobie do gardeł w imię innych interesów.

     5. PAAAnie „fin”.
      Koran i Biblia.
      Proponuję zwrócić oczy w kierunku TALMUDU może, co ?..
      BO W NIM tkwi pra-pczyczyna tego, że to forum w ogóle musiało powstać smile .. I przestańcie dzielić włos na czworo może…
      „Kassii” usiłuje to Panu wytłumaczyć.
      A ja – zacytuję może Pana własne zdanie:
      „Najprostszym rozwiązaniem jest wziąć te całe towarzystwo za twarz i wywalić na zbity łeb.” – zapodane, jako ironia.
      Ja jednak traktuję to stwierdzenie DOSŁOWNIE…
      Niech Muzułmanie – zajmują się swoim Koranem i swoimi obyczajami U SIEBIE może (nie moja wina, że chazarscy Dyrygenci ponad-państwowi w ich krajach „obalili tyranów i wprowadzili demokrację”..), a MY, POLACY, W POLSCE – NIE posypujmy może naszych głów BEZ SENSU solą z powodu, że „u nas też gwałcą” i nie ulegajmy naciskom pachołków Sorosa, wykonujących rozkazy związane z planem ISLAMIZACJI EUROPY, ergo, LIKWIDACJI Europy, za pomocą narzędzia, jakim jest Islam i jego wierni Afrabowie, których po prostu w Polsce NIE CHCEMY i jest to nasze PRAWO, którego nam się odmawia. Koniec. Kropka.
      Panie przeintelektualizowany i rozwadniający mózgi, „f_in”.

     6. „Wierz mi, że gdybyśmy się obudzili w świecie bez muzułmanów radości starczyło by na kilka może tygodni by później ludzie znowu skoczyli sobie do gardeł w imię innych interesów.”
      No faajnie, słusznie ! smile
      Weźmy więc sobie hordy młodych Afrabów na plecy, to nasze własne problemy znikną smile
      Coś, jak metoda angielska na kłopoty: – założyć ciasne buty smile ..
      Albo żidowska: – gdy w domu ciasno, jeden pokoik, dziadek, ciotka, pięcioro dzieci na jednym barłogu i obłożnie chora babka, nie ma gdzie nogi postawić – wtedy KUPIĆ SOBIE JESZCZE KOZĘ.. smile ? Tak..To była rada mądrego Rabina, gdy skarżył mu się biedny Mosze i błagał o radę… Po miesiącu Rabin kazał Moszemu tę kozę SPRZEDAĆ. I zapytał – jak TERAZ ?.. „Uj, Rabbi !.. Jak teraz przestronnie mamy w mieszkaniu ! Jaki luz ! Jaki spokój ! Istne sanatorium !” Tak ? grin
      Mamy nie narzekać, że liczne „organizacje pozarządowe”, „fundacje”, oraz „niezrzeszone” różne, nawet tutaj, „Studentki”, oraz inne Panie Ochojskie – grzmią na nas ze świętym oburzeniem, na naszą ksenofobię, rasizm, nacjonalizm, „ANTYSEMITYZM” (bo kłopot, to my mamy z CHAZARSTWEM „naszym” przede wszystkim, a nie z dziczą muzułmańską, na razie..), „mowę nienawiści”, wszystko z naszych podatków, a organizowane przez Pana Sorosa, reprezentującego, wiadomo, jaki PLAN… Bo – gdyby tego NIE było, to I TAK byśmy zdechli w naszym, cytuję: –
      „A upadek rodzin, instytucji małżeństwa, kryzys wartości, hedonizm, egoizm, niemoralność płciowa, kryzysy ekonomiczne, wojny na całym świecie, korupcja od szczytów władzy po najniższe warstwy społeczne, bezrobocie. mam ich wymieniać więcej?”..
      Jednym słowem – mamy sobie KUPIĆ KOZĘ ? smile

      No dobra, proszę się nie obrażać smile Wiem, o co Panu chodzi…
      Jednak – zbyt długie tu walimy wypowiedzi, Panie Inteligentny wink

     7. @hansje. Inteligencja nie ma tu nic do rzeczy. Tu trzeba być mądrym, Mądrość niewiele ma wspólnego z inteligencją. Widać to po tym, co ludzie wyprawiają w świecie.
      Miałem odpowiedzieć szerzej, ale skoro wiemy o co chodzi?

   2. Powołujesz się na Biblię jednak zapominasz ( lub nie wiesz) że w wielu miejscach starego Testamentu biblia nawołuje do zabijania. Każda religia to zło prowadzące w ostatecznym rozrachunku do wojen i przemocy.

    1. @Paweł. Biblia nigdzie nie nawołuje do mordowania. Jest to prawidłowe określenia. Zabijanie to pozbawianie kogoś życia. Np. pozbawia się życia kogoś mocą wyroku uprawnionego organu czyli sądu. Bóg nigdy nie pozbawia nikogo życia bez powodu. Biblijne opisy wojen czy egzekucji trzeba dokładnie zrozumieć w tym kontekście. Ludzie bez problemu akceptują prawo rządów czy systemów sądowniczych do wykonywania kary za zbrodnie. Nawet kary śmierci. Nie potrafią jednak ze zrozumieniem odnieść się do prawa Stwórcy człowieka, więc Dawcy i Dysponenta życia, do decydowania kto według Niego będzie, czy nie będzie żył. Wielu wierzących modli się do swojego Boga o ochronę przed złem. Nie mają żadnych oporów z akceptowaniem takiej ingerencji Boga, by pozbawić ludzi stanowiących dla nich śmiertelne zagrożenie życia. Wyraża się to np. zarzutem, gdzie był Bóg, gdy zabijano bestialsko miliony ludzi. A czy to Bóg zabijał? Nie. On tylko do tego dopuszczał. Z jakiego powodu? To wykracza poza ten komentarz, ale uzasadnienie jest i to zrozumiałe. I na koniec. nie każda religia stosuje przemoc. Uczniowie Jezusa jej nie stosowali. Byli bardzo pokojowo nastawieni, nawet do swych oprawców vide na krzyżach w czasach rzymskich. Dziś też tacy są.

    2. Zapominasz o tym że chrześcijaństwo nie opiera się tylko na Starym Testamencie lecz głównie na Nowym. Stary jest wprowadzeniem można powiedzieć historycznym do podstaw wiary i ewolucji świata i człowieka.C7F3c

     1. @Benek. Tzw. Stary Testament nie jest wprowadzeniem historycznym do podstaw wiary i ewolucji świata i człowieka. Jest zapisem dziejów relacji narodu wybranego Izraela z Bogiem. Obowiązujące w nim zapisy Przymierza Prawa prowadziły ten naród do Chrystusa. Chrystus narodził się z tego narodu. Sam wypełnił Prawo i powołał do życia inny naród. Duchowy. Unieważnił Swoją ofiarą stare zapisy Prawa i osadził swoich uczniów na dwóch nowych. Są to przykazania miłości. Miłości do Boga i bliźnich, do których też zaliczają się muzułmanie. Choć według Biblii Chrystus oddał Swoje życie za wszystkich ludzi skorzystają tylko nieliczni z tych co będą żyć w czasie ostatecznej rozprawy. Większość z już umarłych dostąpi zmartwychwstania. Paradoksalnie będą wśród nich też muzułmanie.

 4. Yyyyyy, wie Pani… raz kiedys trafiłam na muzulmanina, ktory byl oskandalizowany, wsstrzasniety tym, jak Polacy mnie traktowali – cala nasza grzecznosc, dobre maniery, szacunek na kazdym kroku mi okazywany, to bylo cos wstrzasajacego i swietokradczego dla niego… Serio.

   1. Z ZASADY – NIC NIGDY – żadnym „organizacjom”, na czele z Towarzyszem Owsiakiem i jego demoralizatornią naszych dzieci…
    Ja – pomagam. I to potężnie. Samemu żyjąc dość biednie.
    Ale tylko kilku wybranym OSOBIŚCIE osobom. Widząc efekty i mając tę pomoc pod MOJĄ OSOBISTĄ kontrolą.. A NIE Pana Sorosa smile ..

 5. Cieszę się, ża ta pani O. nie może być dumna z Polski, bo dzięki temu ja mogę być z niej dumna. I wielu innych Polaków też.
  Fakt, muzułmanin przeraziłby się, że kobieta nie musi nosić burki, może chodzić do pracy i spacerować bez towarzystwa. Słowem: że może być szczęśliwa.

  1. Mnie też się ta wypowiedź nie podoba. Tutaj są osoby, z którymi można porozmawiać, czegoś się dowiedzieć. Nie zebraliśmy się tutaj, żeby linczować Ochojską, jak głupia by nie była. Jesteśmy tu, ponieważ nie zgadzamy się na islamizację naszego kraju; natomiast takie wypowiedzi jak Twoja dają argumenty zwolennikom islamizacji, a nas – wszystkich tych, którzy są przeciw – stawiają w roli tych złych.

 6. Z pewnością ta kobieta wie, że w Polsce jest najniższy współczynnik przemocy wobec kobiet w Europie. Żal mi jej, musiała mieć ciężkie życie, pełne maltretowania i poniżania. Tak ciężkie, że aż aż rozum straciła i bzdury opowiada. Jak muzułmanie są tacy wspaniali dla kobiet, to droga wolna, niech do nich idzie, ale szybko wróci na kolanach.

 7. Pewnie że byłby przerażony bo przecież u nas kobiety mogą pracować, normalnie się ubierać i nawet same wychodzić z domu a jakby się tu pojawił latem to dostalby zawału na ich widok.

 8. Czy ja muszę widzieć muzułmanina? wystarczy, że wezmę do ręki koran, a ci ludzie to fanatycy religijni, dla nich brak przerwy w pracy na modły to islamofobia, a to już pokazuje, że są w stanie zrobić wszystko dla swej księgi, nosić burki i argumentować to ich przekonaniami. Dziękuję, pracuję od lat w Niemczech, wiem co się dzieje, nie zamydlicie nam oczu tak jak to Niemcom zrobiliście.

 9. Ochojska stawia stosunek islamu do kobiet jako wzór, a więc stawia za wzór:
  chłostę, tortury kobiet, kamieniowani za cudzołóstwo czyli najczęściej za to że kobieta została zgwałcona, kamieniowanie kobiety za to że publicznie karmi dziecko piersią, mordowanie kobiet- zabójstwo honorowe, oblewanie kobiet kwasem. Stawiając to wszystko za wzór ochojska pluje w twarz milionom gwałconych, torturowanych i okrutnie mordowanych przez islamistów kobiet. Stawiając ten sposób postępowanie ( te zbrodnie ) za wzór ochojska staje się moralnie współodpowiedzialna za te zbrodnie, powiedzieć że islamiści traktują kobiety dużo lepiej niż Polacy to tak jakby powiedzieć że nazistowskie obozy koncentracyjne były polskie

  1. A do tego obrzezanie kobiet i jego skutki… Wobec tej katuszy możemy już zapomnieć o „wspaniałym” (dla kobiet) prawie spadkowym i rodzinnym. Dziękuję, postoję. Mam po prostu inne rozumienie „dziwności/przerażenia” niż p. Ochojska.
   Słusznie napisał jeden z przedmówców – chyba należy jej współczuć, skoro wychowała i dotąd w Pl obraca się w jakimś skrajnie patologicznym otoczeniu. Może powinna je zmienić?

 10. A czy pani Ochojska pamieta jak pod przykrywka Caritasu przemycali dla muzelmanow do bylej jugoslawi bron i potrzebne im akcesoria?Jak tuszowalo sie mordy muzelmanow i muzelmanek nawet tych co pracowaly jako akuszerki w szpitalach i mordowaly dzieci nie muzelmanskie.A od czega jest pani okulawiona ?Po co ludzie pokazujecie cos takiego

 11. Gdyby muzułmanin zobaczył jak w moim gospodarstwie zabijamy świnki a potem wpierdalamy pyszną świeżoneczke zapijając wódeczką. Na pewno by się przeraził, a później dostałby wpierdol.

 12. „ludzie pletą bzdury nie widząc na oczy muzułmanina. Durna baba. Z faktu że nie widziałem muzułmanina nie wynika że muszę go chcieć za sąsiada. Nie widziałem i nie chcę widzieć. To moje zasrane prawo. Proszę mnie nie hejtować że jestem nie normalny, durna babo.

 13. Ta Pani zrobila wiele dobrego dla obcokrajowców, szkoda że w Polsce tak „niewielu potrzebujących”. Mam gdzies co by pomyślał, powiedzial jakis muzulmanin. U nas w Polsce nie oblewa sie kobiet kwasem, nie kamienuje, nie wydaje się malych dziewczynek za żony starym pedofilom i wiele innych okropnosci… To chyba nie jest tak źle, a jak jest to mamy jako takie prawo, moze nie idealne ale lepsze niz ich zabobony.

 14. Jak temu panu sie w polsce nie bodoba bo zadna lezbika go/jej nie chce wy..chac. To niech spier… Daleko od polski. Niech sie okreci czarna szmata od glowy do trampek Bo juz mi sie na ten zakazany ryj patrzec niechce !!!

 15. W Polsce od początku (1919r.) zawsze kobiety miały pełnie praw politycznych, cywilnych i politycznych. W czasie II wś. Polki jako jedyne mogły pełnić czynną służbę wojskową. We wrześniu pilotki w stopniach oficerskich wykonywały loty bojowe. Jedna z nich (córka gen, Muśnickiego) została w bestialski sposób zamordowana w Katyniu. W czasach szlacheckich ograniczono prawa dziedziczenia kobiet po tragicznych losach Halszki, najbogatszej panny na wydaniu w ówczesnej Europie. Dzisiaj również kobiety mogą podnosić w pracy do 20 kg, a mężczyźni 50 kg, ale czy to jest dyskryminacja kobiet?

 16. Ta pani chyba nie zapoznała się z raportem, wedle którego polskie kobiety są najmniej narażone na przemoc w Europie… No ale cóż… każda okazja jest dobra aby dokoać pozbawionemu prawa do jakiejkolwiek obrony białemu, heteroseksualnemu, wyznania chrześcijańskiego mężczyźnie…

 17. Ochojska – po tej wypowiedzi jestes dla mnie zwykla szmata. Zmyslanie faktow i zaklamywanie rzeczywistosci to typowa lewacka technika dzialania. Zlamanego grosza juz nie dam na fundacje Ochojskiej.

 18. Ochojska klamie na temat Islamu, sytuacji kobiet w Islamie i w Polsce. W TEN SPOSOB OCHOJSKA OBJAWILA SIE JAKO OSOBA KOMPLETNIE NIEWIARYGODNA I DLATEGO NIKT NIE POWINIEN WSPIERAC PROWADZONYCH PRZEZ NIA FUNDACJI. Nalezy wspierac jedynie fundacje prowadzone przez osoby o nieposzlakowanej opinii.

 19. być może Ochojska ma jakieś zasługi, ale to nie zwalnia jej z myślenia. Po prostu palnęła niewyobrażalną głupotę – a teraz ponosi konsekwencje.
  oczywiście, lewicowe media już nakreśliły linię – po jednej stronie światli obywatele (Renata Kim, Róża Thun), po drugiej – katoprawicowi hejterzy (tak, teraz hejtem jest każda postawa krytyczna wobec lewicowych dogmatów).

 20. „Uchodźcy nie będą mieli nam za co dziękować”

  No naprawdę, jestem tym zdruzgotany.
  Ten babochłopek powinien wynieść się do tych dwóch uchodźców i sprawdzić na własnej skórze, jak zostanie potraktowana. Choć nie wiem kto by ją zechciał…

 21. Witam, mieszkam w miescie granicznym PL-D.
  Pierdolenie typu nic nam nie grozi lub ze to normalni ludzie a my widzimy ich przez stereotyp wywoluje u mnie dreszcze. Po Niemieckiej stronie zakwaterowano 4 tys. brudu, nas i niemcy laczy park na rzece granicznej, i ostatnio wlasnie 7 uchodzcow zaczepialo 13-14 letnia blondynke, dobrze ze dosyc szybko sie skrzyknelismy, jeszcze straz graniczna to uspokajala bo tez bedzie miec problemy. Jakos kurwa nigdy w historii miasta nic takiego sie nie dzialo, nawet jak w latach 90 bylo tu sporo romow. Teraz czytam co chwile jacy to my zli jestesmy nieprzyjmujac ich, nie widzac ich tragedii oraz na to ze taki zly obraz wykreowali im ludzie, a reszta w to wierzy a nawet nie widziala muzulmanina.
  Pomijam oczywiscie to co dzieje sie po Niemieckiej stronie.

  A tak na marginesie: smigam tirem, mam stale trasy do Francji, Belgii, Holandii. Bylem w Calais, w tej dzielnicy brukseli Molenbeek, Antwerpii etc. I prosze was – zrobcie wszystko zeby nie bylo ich u nas. Lewactwo ich broni, ale jaakby mieli przejsc manifestacja tam, to juz by nie wyszli.

 22. Wczoraj jadłam kolacje z muzułmaninem i Polkami żyjącymi w Szwecji. Pierdoła niby, ale do głowy nikomu nie przyszło, ze jeśli sa przy stole 4 krzesła, 5 osób w tym jeden facet (muzułmanin), to kobieta nie powinna zostać bez kzesla. Na moje uwagi odpowiedz prosta: przecież to muzułmanin, on tak jest wychowany. Byłam lekko zdumiona, bo nie mam żadnego polskiego znajomego, który usiadłby, gdyby kobieta obok musiała stać. Ale przecież najlepiej traktują kobiety Arabowie…
  Prosz zwrócić tez uwagę na zidiocenie ludzi żyjących w Szwecji – w polskim domu, to Polacy dostosowują sie do jednej ciapatej świętej krowy…

 23. Nie nie i jeszcze raz nie bd wdzięczni. Oni sądzą że wszystko co od nas dostają to dar od Allaha, więc niech gniją w tej Syrii, Iraqu czy innym gównie, które sami sobie nawarzyli bo taka wola ich wielkiego Boga. A pisanie że wśród tych ludzi nie bd terrorystów jest jak wróżenie z fusów, mam wrażenie że osoba która pisała ten artykuł nie ma żadnego pojęcia o świecie tylko powtarza populistyczne hasełka, które wciska się teraz głupim ludziom. Ja nie chcę się bać w swoim własnym kraju tak jak teraz Szwedzi, Belgowie i Francuzi itd. Nie chcę wdzięczności uchodźców bo wiem jak ona się objawia…

 24. To „ścierwo” jakim nazwałeś p.Janine pomogło tysiącom ludzi w Afryce i na świecie. A ty komu w życiu pomogłeś? Wstyd mi, że jestem z Polski gdy widzę takich jak ty. A kocham ten kraj.

  1. Piszesz pomogła w Afryce i na świecie!! Ja o tej Pani nic nie wiem i nic o niej nie slyszalam. A powiedz dlaczego pomaga obcokrajowców a nie Rodakom? Każdy patrzy a bo w Afryce jest taka bieda a czy w Polsce jej nie ma? Otworzyć wystarczy oczy. Przepraszam ja mam chore dziecko na raka jestem sama – kto mi pomógł NIKT.

   1. Czy Ty (przepraszam że przez „ty”) Janino wiesz ile w Polsce dzieci / osób dorosłych potrzebuje Twojej pomocy ? Czy nie „bliższa koszula ciału” ? Zastanów się choć przez chwilę … PÓŹNIEJ możesz pomagać Światu. smile

  2. Ja pomogłem już nie raz sąsiadom w potrzebie. Także bezdomnym których spotykam. Wszyscy byli moimi rodakami. Polakami. Więc z tym czystszym sumieniem powiem lecz się jeżeli rzeczywiście jesteś Polką i możliwe że nawet katoliczką. Wiesz ilu ludzi obok ciebie potrzebuje pomocy? Pomogłaś kiedyś komuś obcenu? Może bezdomnemu? Myślę, że nie. Za to chcesz ratować ludzi o których kulturze jak widzę nie masz pojęcia. Zainteresuj się tym co się dzieje wokół ciebie, a nie o muzułmanów się boisz.

  3. „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny.” -słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

 25. Jedni się wstydzą,drudzy są dumni,a jeszcze inni mają w dupe.Po co te wzniosłości.I tak będzie co ma być i niestety nie my Polacy Szaraki będziemy o tym decydować.Ja poprostu będę łamał gnaty tym,którzy podniosą rękę na mnie lub moich bliskich,a w szczególności jeśli zrobi ktoś krzywdę kobiecie lub dziecku.Kropka!Na psiarnię nie ma co liczyć.

 26. Kobieta dziewczyna w polsce jest traktowana przez swoich facetow jak śćierwo tak samo dostaje w gębę łomot że ledwo co z życiem uchodzi.wiec nie róbmy z siebie ideałów.tez w domach dochodzi do awantur bójek i.t.d.jestesmy jak mułzumanie niczym facet sie nie różni.

 27. Tempa baby, ja mieszkam w Anglii i z jednej i drugiej strony mam muslimow, nie mów mi i nie, mieszaj w głowach ludziom którzy naprawdę nie widzieli muzelmanina, to co ta kobieta mówi to jakaś żenada brakuje mi słów na takich pustaków co zwani ludzie zrobili za dużo fluoru w Polsce do wody dodają?nie będę się rozpisywał ale fakty mówią same za siebie, broncie się reklamą nogami, żeby za sąsiada nie mieć muzelmanina

 28. Tytuł artykułu mocno zainteresował, pierwsza część wypowiedzy wywołuje mało pochlebne 'glupia c…’ reszty nawet nie chce sie czytać. Proponuje przytulic 'muslima’ za męża i za poł roku udzielić następnego wywiadu, ciekawe kto były przerazony.

 29. Czy to są podwójne standardy?
  Niech pani Ochojska przypomni jak to wyprosiła z autobusu, w którym przejechał jej personel z pomocą w czasie wojny dla Bośni (Sarajewa?) kobietę z dzieckiem, (zdaje się z córką) która ją prosiła na kolanach aby ją zabrać do Polski. Przez to kobieta została narażona na gwałt i śmierć wraz z córką z rąk oblegających miasto żołdaków i nie wiadomo zdaje się nic o jej losie.
  Pani Ochojska dlaczego pani to zrobiła? Bała się o życie swoje i personelu w czasie przekraczania punktu kontrolnego oblegających miasto wojsk.
  Pani Ochojska dlatego Syryjczycy i inni powinni zostać tam gdzie byli.

 30. Taką dyskusję się łatwo zamyka: „Tutaj jest mapa z lokalizacjami zamachów terrorystycznych. Tutaj jest podobna mapa ze słupkami odzwierciedlającymi procent ludności muzułmańskiej”. Czy widzi Pani jakieś korelacje?”

  Skoro Abdelsman czy jak mu tam wcale nie był radykalnym muzułmaninem to znaczy, ze nawet nieradykalni są zagrożeniem bo mimo wszystko podczas ataków wzywał allaha…

 31. nie zalezy mi na wdzięczności Syrii po wojnie (nie wiadomo kiedy to będzie).Bardziej zalezy mi na tym, żeby z falą uciekających przed wojną nie zagnieździł się u nas fundamentalizm islamski.jeden już mamy , ale ci tylko wymachuja krzyżami , nie wysadzają się w atakach samobójczych, nie sa tak groźni .jeżeli miałyby byc przywrócone strzezone granice wewnątrz Unii , będę za tym rozwiązaniem mimo utrudnień dla obywateli

 32. Weź sie kobieto lecz głupia cipo nigdy nie mogę zrozumieć Polska nie jest najbogatszym krajem a pomaga gdzieś w Afryce szukać wody pytam sie tylko po huj dla mnie polski pies jest więcej warty niż jakiś czarnuch z końca świata a do tego na koniec okazuje sie ze lubi małe dzieci i walić kozy i to jest normalne czemu o tym nasza kochana ochojska nie wspomniała ? Jebac ja tak samo jak michalczewskiego ze popiera oddawanie gejom dzieci i jebbac tak samo khalidowa ze zaprasza brudnych ciapakow choć sam nim jest myślałem ze to jedyny dobry muzułmanin ale jest tempy i głupi jak jego koza co ja wala z bratem na spole

Dodaj komentarz