Po naszej publikacji muzułmanie w Poznaniu usuwają swoje wpisy

Po naszym artykule „Dzieci ze szkół podstawowych w Poznaniu wysyłane są na lekcje o zasadach islamu”, muzułmanie usunęli wszystkie wpisy informujące o wizytach dzieci w muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowego.

Czyżby muzułmanie w Poznaniu mają coś do ukrycia? Bowiem jeszcze kilka dni temu z radością chwalili się na profilu facebookowym programu „Drogi integracji” o wizycie dzieci ze szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach oraz Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum im. Edwarda hr. Raczyńskiego nr 2 w Poznaniu.

Dzieci pod przykrywką „lekcji muzealnych” były uczone o podstawach wiary muzułmańskiej: znaczeniu modlitwy, postu, jałmużny i pielgrzymki. Oglądamy wystawy „Koran jako księga pokoju i miłosierdzia Bożego”. Wszystkie te informacje można było zobaczyć w programie „Drogi integracji” na Facebooku.

Posty opublikowane 2 oraz 9 marca zostały usunięte dzień po publikacji naszego artykułu na ten temat. Na całe szczęście zachowały się zrzuty ekranu, które prezentujemy poniżej.

Zapewne kolejne szkoły podstawowe w Poznaniu będą wysyłać swoich uczniów do muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego, tylko wątpliwe jest już, aby muzułmanie robili z kolejnej wizyty fotorelację, chyba, że na własny użytek bez informowania w social mediach.

Warto tutaj również przypomnieć, że projekt jest współfinansowany przez urząd miasta, więc pieniądze idą z kieszeni mieszkańców miasta.

Dodaj komentarz