Poseł Andrzej Halicki odlatuje: Platforma nigdy nie poparła programu przymusowej relokacji imigrantów

Poseł Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej był gościem programu „Woronicza 17”. Halicki stwierdził na antenie TVP, że jego partia nigdy nie była za przymusowym przyjmowaniem imigrantów.

W „Woronicza 17” rozmawiano m.in. na temat tego, że Bruksela zamierza zakończyć program przymusowej relokacji imigrantów. Prowadzący zwrócił się w tej sprawie do wspomnianego posła PO, mówiąc, że Platforma poparła ten projekt.

Tutaj zaskoczenie. Według Halickiego PO nie popierała programu przymusowej relokacji. Dziennikarz Michał Rachoń i inni goście w studio nie kryli zdziwienia, jednak poseł brnął dalej.

„Proszę przyjąć do wiadomości – rząd Platformy Obywatelskiej skutecznie, a nie na zasadzie awantury, zablokował właśnie ten automatyzm” – oznajmił.

„Myślę, że widzom opadły ręce i niektórzy turlają się ze śmiechu” – skomentował słowa Halickiego obecny w studiu poseł Adam Andruszkiewicz z Kukiz’15.

51 komentarz do “Poseł Andrzej Halicki odlatuje: Platforma nigdy nie poparła programu przymusowej relokacji imigrantów

 1. Akurat tego polityka bardzo lubię (nigdy nie wypowiadał się przeciw PiS w agresywny i prymitywny sposób) ale akurat w tej kwestii to całkowity odlot, można się z niego nieźle ubawić, prawie że do łez.

  1. A ja go nie trawię. Jest arogancki, chamski i często wściekły. Przerywa rozmówcom, kłamie i manipuluje. Zresztą w tej opcji PO czy Nowoczesna nie da się żadnego 'polityka’ lubic. Dla mnie to ściery bez ambicji i honoru, a dla srebrników sprzedaliby własna matkę.

   1. Każdy przerywa rozmówcy, gdyby tak nie było nikt nie mógłby wyartykułować swoich racji. W porównaniu z tymi sprzedajnymi durniami z PO i Nowoczesnej jak Szmatyna, swetru, scheuring kutas czy róża von thun und heande hoch jego osobowość przynajmniej dla mnie rysuje się bardzo pozytywnie. Z resztą… jest częstym gościem TVP i to już powinno sprowokować do przemyśleń. Pozdrawiam prawego…

     1. Wcale nie. Do przeciwników którzy są na poziomie trzeba mieć szacunek, a nie widzieć tylko czubek własnego nosa.

  2. Mam podobne zdanie, choć widzę sprawę szerzej. Tak naprawdę nie chodzi o to czy ktoś jest z PIS czy przeciwko nim. Osobiście nie cierpię większości indywiduów z PIS, a jedyna rzecz, która mnie z nimi łączy to zdecydowana postawa przeciwko islamskiej inwazji na Europę. Tak naprawdę to chodzi o konkretnych ludzi, to co mówią i jak mówią. Niestety większość odwiedzających ten portal nie myśli samodzielnie lecz posługuje się dość prymitywnymi kalkami.

 2. Przecież nawet żyd sIkorski u Sowy i Przyjaciół, w prywatnej (!) rozmowie mówił, że to debil i idiota. Prawdopodobnie sfałszował świadectwa ze szkoły podstawowej, żeby ukryć fakt uczęszczania do szkoły specjalnej. O wykształcenie zawodowe go nie POdejrzewam.

 3. Kilka lat temu syn posła Halickiego szukał na forach dyskusyjnych dostępu do mefedronu i/lub kokainy.
  A kolejne kłamstwo po tych „smoleńskich” i „reprywatyzacyjnych” z ust członka PO kompletnie mnie nie dziwi.

  1. Inteligentny inaczej jak tatuś – na forach szukać mefedronu lub ameryki to ..no, no… pogratulować smile
   Szkoda, że nie byłem na tym forum to bym opchnął trochę starych polopiryn za 500pln. Ehhhh…niefart.

 4. to preciez oczyweiste ze pelo bylo przeciw immigrantom. juz zapomnieliscie jak walczylismy o zachowanie monokultury w polsce i o stocznie i polskie zaklady ? nie pamietacie jak wprowadzilismy program 500 plus i rewaliazacje emerytur rocznie o 10%, jak za naszych rzadow leczyli was dobrze oplacani lekarze i chronili dobrze oplacani policjanci, ze oplacalo sie powaracac z emigracji ? juz tego nie pamietacie ?

 5. To TVP tak chamsko zerżnęło od TVN program? To jedno zdjęcie wystarczy żeby zauważyć że to podróba programu „Kawa na Ławę”, nie potrafią przyciągnąć widza czymś nowym? A potem kurski się dziwi że nikt bulić na tvp nie chce, a sama spółka ledwo zipie bo „gwiazdory” czytające wiadomości z kartki dostaja po 50 000 miesięcznie.

   1. Ha ha aleś ty zabawny, żarty na poziomie mirasa spod bloku, może strzelisz karpika ale poznałem po tym że ilość gości jest taka sama, po mordach widzę że też są takie same opcje polityczne, takie samo ustawienie stołu i gości, zawartość stołu tez podobna, mogli przynajmniej wykazać minimum własnego wkładu i zaprosić mniej popularne opcje polityczne zwiększając liczbę gości, ale po co, ciemny lud to kupi nie? Dziwi mnie tylko hipokryzja, tvn podobno taki zły a tu kopiują żywcem format programu z tej stacji szatana, w sumie panowie kurski i rydzyk odradzają oglądania innych stacji, więc może nie zdajesz sobie sprawy z podobieństwa tych programów. Smuci natomiast fakt że i tutaj tępaki ślepo minusują komentarze niczym na wupe.de czy innym gównoportalu niemieckim, tylko w odwrotną stronę, no cóż, pisowcem nie jestem, tam gdzie trzeba to chwalę ten rząd i partię, tam gdzie nie, to tego ślepo nie robię.

   1. Ten filmik to tylko wierzchołek góry lodowej. Otwarcie tunelu w Szwajcarii i jego „ceremonia” oddania – to jest dopiero „przyznanie się do winy”!. Samozwańcze kukły z EU też wszystkie mają gdzieś w historii komunizm lub nutkę żydostwa. Nasza Beatka też do Izraela latała na „szkolenia” (w M.O.S.A.D.). Maciora to ewidentny żyd z gęby. WSZĘDZIE żydostwo opanowało najbardziej intratne interesy i najbardziej wpływowe biznesy w Europie. Aha, no i wszyscy to Illuminaci od Lucka.
    Nie rozumiem tylko dlaczego zmienili w Polsce strategię i „umożliwili” wygraną PiSowi? PiS też jest na ich US(A)ługach ale kreują ich na drugą stronę barykady – ciekawe po co? Wygląda jakby żydostwo miało zupełnie inne plany wobec „Polin”.
    W każdym bądź razie nic co oni planują, nie jest dobre dla nas – Polaków.

 6. Oglądałem ten program. Halicki próbował gry słów, że automatyczne przyjęcie 6 tysięcy (a tak naprawdę znacznie więcej, bo decyzja z września 2015 r. nie wyłączała prawa do łączenia rodzin – decyzja była powoływana tutaj z tydzień temu), nie stanowiło zgody na automatyczna relokację większej ilości. Wiemy jednak, jak jest w polityce, zwłaszcza międzynarodowej – wzięliście 6 tysięcy (z łączeniem 60), to co wam szkodzi brać, w imię solidarności europejskiej 60 tysięcy rocznie. PO ma naprawdę problem z tymi ,,uchodźcami”.

 7. Automatyczna relokacja to kolejne przydziały muzułmanów bez każdorazowej zgody państw UE. PO zgodziła się na jednorazowe kilka tys. i to był jej błąd (bardzo kosztowny), ale zablokowała automatyzm. Halicki powiedził prawdę.

 8. Boją się, że przy następnych wyborach nie przekroczą nawet progu wyborczego, szczury jedne…
  Ale my pamiętamy, że platformersi chcieli nas ubogacić islamską dziczą, wbrew woli społeczeństwa polskiego, pamiętamy i nigdy nie zapomnimy.

Dodaj komentarz