Uchodźca z Iraku uważa, że miał prawo zabić swoją żonę

32-letni imigrant z Iraku zabił swoją żonę i nie czuje się winny. Przed rozprawą sądową w Ratyzbonie stwierdził, że miał do tego prawo i nie rozumie aresztowania.

Sąd Rejonowy w Ratyzbonie rozpoczął w poniedziałek proces 32-letniego Irakijczyka ubiegającego się o azyl. Jest on oskarżany o zabicie swojej 26-letniej żony z powodu zazdrości.

Mężczyzna uważał, że zdradza go żona, dlatego udusił ją w sypialni w mieszkaniu w Laaber w dniu 16 listopada 2015 r. W tym czasie przebywała trójka dzieci irackiego małżeństwa, które po morderstwie zostały przez niego zabrane.

Irakijczyk twierdzi, że w związku z tym, iż został oszukany przez swoją żonę, miał prawo ją zabić, stąd nie rozumie dlaczego obecnie przebywa w areszcie i może pójść do więzienia. Wyrok w tej sprawie ma zapaść 22 lipca.

Ostatni sondaż przeprowadzony w Niemczech, może nam podpowiedzieć, dlaczego panuje taka ignorancja wśród imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu.  50% mieszkających legalnie w Niemczech muzułmanów uważa wytyczne islamu za ważniejsze niż niemieckie prawo. Wyniki badań wykazują, że imigranci pierwszego, drugiego i trzeciego pokolenia mają takie same przekonania co do wyższości islamu. Zatem nic dziwnego, że również Irakijczyk uważa, że miał prawo zabić, nie interesując się specjalnie tym, jakie jest prawo w Niemczech.

źródło: welt.de / autonom.pl

36 komentarz do “Uchodźca z Iraku uważa, że miał prawo zabić swoją żonę

  1. ….a jak nie chce sam to powinno się mu w takim przypadku pomóc(nie jestem rasistą ,ale prawo , jest prawem wyższym nad religie , jeśli zacofany szczylu przyjechałeś do Europy(wierz sobie w swojego Allaha),ale szanuj nasze prawa – rządy Europy zachodniej powinny emigrantów wziąć twardą ręką za pysk i się nie cackać,bo to już jest rasizm wobec własnej nacji!

   1. Toć przecież europejskie rządy tak się już ostro za tych biednych, skrzywdzonych zabrały… wink

    Koordynator listopadowych zamachów w Paryżu wiedzie wygodne życie w więzieniu we Fleury-Merogis. Salah Abdeslam ma do swojej dyspozycji aż cztery cele. W jednej w nich zorganizowano mu prywatną siłownię. Wszystko to w trosce o zdrowie psychiczne terrorysty. Inaczej mógłby targnąć się na własne życie i nie doczekać procesu.

    http://www.pch24.pl/czteropokojowa-cela-i-silka-na-wylacznosc–tak-francuzi-dbaja-o-to–by-terrorysta-dotrwal-do-procesu,44418,i.html

  1. No co Ty?! Przecież to byłby rasizm! (Wyłapałam Twój sarkazm i odpowiadam w tym samym duchu, bo zresztą inaczej się nie da). Dziećmi pewno zajmie się druga, albo trzecia żona.
   A swoją drogą, jakaś cisza wśród feministek;)). Księciunio orientu im nie pasi?! A to rasistki z nich! Nietolerancyjne w dodatku!

 1. Teraz, jako samotnemu ojcu przysługuje wyższy socjal. Takie prawo. Szereg wyższych świadczeń socjalnych, ulgi podatkowe, darmowe to i siamto. A to że zabił? Przecież taka kultura. Powinniśmy go zrozumieć. Biedny uchodźca wojenny, tyle przeżył, tyle zła widział w swoim życiu! Nie potępiajmy go! Nie nam go sądzić, takie prawo szariatu. Zaraz taki tekst pojawi się w niemieckich wiadomościach. O ile wogóle się pojawi!!!!!!!!!!!!!

  1. Sprawidziłam niemieckie wiadomości. Punkt dnia???Sondaż- wyniki? 48% respondentów uważa, że Angela Merkel powinna być kanclerzem następną kadencję….. chyba w ośrodku dla nachodźców przeprowadzili ten sondaż…

   1. 48% uważa że powinna być czyli 52% jest przeciwnych, oni stosują takie sztuczki socjologiczne jak np podając tylko ile osób jest przeciwnych partii rządzącej u nas. Każdy logicznie myślący domysli się o co chodzi.

     1. Te 48% to zapewne imigranci i muzułmanie, tylko im na rękę jest obecna władza.

 2. TU JEST POLSKA i PRAWORZĄDNOŚĆ w WERSJI KATOLICKIEJ. Wszyscy czują się bezpiecznie i dobrze pomimo że może mamy biedniej niż na zachodzie. Za to mogę wyjść napić się wódeczki, zjeść kiełbaskę , w niedzielę do kościółka , spotkac się z rodziną, pograć z chłopakami w piłkę , pojechać nad morze. Kocham ten kraj co WSTAŁ z Kolan

  1. Aby na pewno? A co o tym myślisz
   W niedzielę 26 czerwca w Przemyślu, w dniu miał miejsce marsz zorganizowany przez Ukraińców. Był on częścią obchodów Dnia Ukraińskiej Pamięci Narodowej. Podczas jego trwania doszło do starć uczestników z młodymi Polakami. Ze strony kontrmanifestantów padały hasła potępiające ideologię banderowską, natomiast jeden z uczestników marszu krzyknął: Jeszcze Polska nie zginęła, ale musi zginąć!.

   Człowiek krzyczy „Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi”. Krzyczy to w czasie ukraińskiego marszu w polskim Przemyślu. Policja nie reaguje, człowiek pozostaje bezkarny. Polacy którzy proszą policję o interwencje zostają zatrzymani jak bandyci i przewiezienie do komisariatu postawiono im zarzuty zakłócania legalnej demonstracji. Kiedy ich zatrzymywali banderowscy demonstranci przykładali ręce do szyi co oznacza, że utną nam głowy.

   Który to już raz Ukraińcy plują nam w twarz, a my udajemy, że pada deszcz? Polska to mój dom, to moja Ojczyzna i uważam, że tego typu zachowania oraz okrzyki są po prostu niedopuszczalne. Albo będziemy reagować, albo Ukraińcy nie będą nas szanować albo zrobią nam gorsze rzeczy, wszyscy wiemy do czego ci ludzie są zdolni.

  2. Walczacy ateista XaX, ew. lewacki troll XaX postawil ci minusik i teraz ma radoche, ze przyminusowal katolowi. Nie widzi biedak roznicy pomiedzy chrzescijanami a kozojebami. Jakos spokojnie sobie zyje pomiedzy katolikami i nikt mu krzywdy nie robi. Ale pojdzie glosowac na PO bo „bardziej swieckie”. A ze promuzulmanskie. Kogo to?

   1. Co ty pieprzysz? Mam prawo nie wierzyć tak jak ty masz prawo wierzyć w boga … To że krytykuje WSZYSTKIE religie nie znaczy że popieram islamizacje trollu … Szanuję Chrześcijaństwo jednak sam nie wierzę, co zwoje mózgowe się przegrzały od takiej kombinacji? Twoja zero jedynkowa logika jest porażająca, nie wszystko jest biało czarne jak ty to widzisz, co do PO gardze tą partią jak cała lewicą a poglądami mi bliżej do prawicy. Obiektywizmu trochę zachowaj bo w tej chwili jesteś takim samym fanatykiem jak islamiści że jak nie z tobą to przeciwko tobie …

     1. OO widzę że nawet nie masz na tyle godności by przyznać się że nie masz racji i z braku kontr argumentów minusujesz … żałosny jesteś tak samo jak fanatyczne lewactwo niszczące Europę. Ze skrajności w skrajność …

  3. i cieszmy się tym póki możemy , bo za sprawą nawiedzonych popranych przez muli kulti za jakiś czas możemy nasz w miarę spokojny kraj wspominać z nostalgią – jeśli w ogóle nam na to pozwolą…

 3. Dajcie mu nową żonę …….. Bo chłopak będzie miał za chwilę jeszcze większą traumę jak mu jądra zaczną puchnąć . Nerwy mu przejdą i będzie chciał znów zapładniać ……. czyli robić to co tylko potrafi …….

  1. @eterna w islamie teściową może zabić, ale teść i jego oraz jej bracia;) (jak na logikę biorąc te ich zwyczaje). Więc jak już, to raczej teścia napuszczaj na islam. Z tym, że wtedy seta i lorneta lub piwko i grill, to tylko w nocy (bo wtedy Allah nie widzi). No i tu nie wiem, co się teściowi bardziej opłaci.
   Z drugiej strony gdyby PT teść konwertował na islam, to Ty też byś musiał, bo przecież muzułmanin nie może wydać córki za żonę niewiernemu. No, a wtedy także Ty mógłbyś mieć problem z w/w seta, galaretą, piwem, grylem i… meczykiem;). W dodatku muzułmanin nie może się obnażać w rejonie od pępka do kolan (i weź tu człowieku odpoczywaj w lecie, albo idź popływać!).

Dodaj komentarz