Coraz większym zagrożeniem w Europie są zamachy terrorystyczne przeprowadzane przez agentów Państwa Islamskiego którzy podążają do Europy na fałszywych dokumentach. Terroryści strzelają do nas, ucinają głowy na ulicach największych Europejskich miast – problem staje się groźniejszy w momencie, gdy inni terroryści próbują odebrać nam prawo do obrony! Angela Merkel, czy Jean-Claude Juncker są równie groźni jak terroryści z ISIS, różnią się tylko metodyką działania, bardziej wyrafinowaną i przemyślaną pod płaszczykiem demokracji.

Islamscy terroryści stosują przede wszystkim terroryzm zbrojny, którego doświadczyliśmy ostatnio w Paryżu – teraz przykładają się też do stosowania bioterroryzmu – czyli użycie broni chemicznej lub biologicznej, co może być dla nas katastrofalne w skutkach i obawiam się, że jest to całkiem realne.

Terroryzm islamski zostałby już dawno unicestwiony w zarodku, gdyby rzeczywiście Zachodowi zależało na tym, jednak to co słyszymy w mediach, o bezpardonowej walce z terroryzmem, jest tak na prawdę tylko pustymi frazesami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego?

ONZ wielokrotnie wyrażało poparcie dla islamizacji Europy. W marcu specjalny Sprawozdawca ds. Praw Migrantów, François Crépeau powiedział, że ostateczne „rozwiązanie dla Europy” to otwarcie granic dla przybyszów, którzy uciekają z Afryki i Bliskiego Wschodu. Takie samo zdanie ma Joel Millman, rzecznik prasowy Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji, również chce otwartych granic. ONZ od 2000 roku zaleca „zastąpienie” wymierającej etnicznej ludności Europy muzułmańskimi imigrantami. W Polsce też nie brakuje „specjalistów” z agendy ONZ rozsiewających propagandę. Rafał Kostrzyński z biura UNHCR, wzywał kilka miesięcy Polaków, aby zgodzili się przyjmować imigrantów z Afryki, ponieważ jego zdaniem mogą mieć pozytywny wpływ na gospodarkę, a za przykład podaje… Niemcy i Szwecję.

Unia Europejska stoi na tym samym stanowisku co Organizacja Narodów Zjednoczonych. Angela Merkel tuż po zamach w Paryżu wyrażała „głębokie ubolewanie” jednak jakie czyny poszły za tymi słowami? Oczywiście dalsza polityka multikulti – przyjmowanie imigrantów bez ograniczeń. Przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claud Juncker powiedział po zamachach w Paryżu, że granice pozostaną otwarte. W takim razie w strukturach Unii Europejskiej i ONZ pracują debile?

Nie, to przemyślany plan eurokratów… Angela Merkel, czy Jean-Claude Juncker są równie groźni jak terroryści z Państwa Islamskiego, różnią się tylko metodyką działania, bardziej wyrafinowaną i przemyślaną, pod płaszczykiem demokracji. Trzeba im przyznać, że są bardzo roztropni w dążeniu do swoich celów.

Komunizm to system, który odważnie rozwiązuje problemy przez siebie stworzone – to porzekadło z czasów PRL dokładnie obrazuje specyfikę działania całej Unii Europejskiej w kontekście problemu migracji, dlatego każdy urzędnik z eurokołchozu, który mówi wam, że należy otwierać się na multikulturalizm i prowadzić politykę otwartych ramion jest terrorystą działającym na szkodę całej wspólnoty Europejskiej.

To przez ich politykę mieliśmy masakrę w Paryżu, to dzięki nim Europa popada w chaos. Jeżeli do Europy będzie przybywać tyle migrantów z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu ile dotychczas, wówczas Europa zostanie zastąpiona bliżej nieokreślonymi lemingami spod znaku półksiężyca, którzy nie będą utożsamiać się z żadnym krajem, spójność narodowa i kulturowa zostanie zniszczona – takie społeczeństwo multikulti będzie podatne na kontrolę i manipulację – strategia dziel i rządź, społeczeństwem podzielonym i osłabionym przez „wzbogacaczy” kulturowych będzie zdecydowanie łatwiej sterować.

Już jesteśmy świadkami pierwszych działań w tym kierunku. Po zamachach w Paryżu, rząd nas Sekwaną zaproponował program, który zakłada pobranie odcisków palców i skanowania twarzy wszystkich obywateli krajów członkowskich UE. Francuzi chcą stworzyć bazę w której będą znajdować się biometryczne dane każdego obywatela UE, oczywiście dla naszego dobra i w imię walki z terroryzmem.

Niemcom imigranci dają możliwość wprowadzania cenzury w internecie. Osoby które zostaną uznane winnymi podburzania przeciw tzw. uchodźcom będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez… Sieć Przeciw Nazistom, na której czele stoi lewicowa działaczka Anette Kahan, która to między latami 1974-1982 pracowała jako informator w Stasi pod kryptonimem „Victoria”. Ciągle ci sami ludzie, tylko metody się zmieniają z upływem czasu, pozostaje czekać kiedy podobna cenzura zostanie zastosowana na inne kraje.

Komisja Europejska uważa, że nie powinniśmy mieć łatwego dostępu do broni, również dla naszego dobra. Islamiści mogą do nas strzelać, mogą w łatwy sposób zakupić takową na czarnym rynku, ale obywatel UE jeżeli miałby łatwy dostęp do broni, mógłby móc się obronić przed takimi zamachami, a nawet mógłby obronić się przed władzą, która zawsze chce naszego dobra… to zdecydowanie niebezpieczne, zarówno dla UE, jak i islamistów.

Niebezpieczne jest także wychowywanie Europejczyków na ludzi silnych, samodzielnie myślących, na ludzi, którzy mogliby oddać życie dla wyższych wartości by zachować wolność, ale nie… Tutaj też na straży stoi władza w Brukseli. Europejczycy muszą być wychowani na tolerancyjnych ludzi, którzy boją się wyrazić swoje zdanie, którzy zamiast bronić swoich rodzin, wkładają kwiatki w lufy AK-47 i ustawiają flagi w profilówkach solidaryzując się z ofiarami zamachowców. Kto wygra?

Damian Kowalski
Tekst pierwotnie ukazał się w ogólnopolskim tygodniku „Polska Niepodległa” 25.11.2015r.

21
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
AnnaoptymalnysaskAsgardMiroslaw Jozwiak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ja
Gość
ja

mam dola! najbardziej dlatego ze dusza mi sie rwie zeby cos zrobic, komus dac w morde, moze podpalic kilka osrodkow dla imigrantow, urwac im spuchniete jaja i wsadzic w ryj albo chociazby splunac zielona chara w pysk hitlery merkel ale to nie ma sensu. jak sie nie zbierzemy razem, jak… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Też tak mam, ale nie jesteś sam. Jest nas wielu. Może czas zacząć drukować ulotki informacyjne dla Polaków o tym jaki islam, co reprezentuje pani Merkel, do czego zmierza to wszystko. Jakaś zrzuta na ten cel. Kamień do kamienia i zrobi się lawina. Jak podczas okupacji faszystów, możemy mieć okupacje… Czytaj więcej »

Veri
Gość

Zaprojektowanie takich ulotek i wydrukowanie ich we własnym zakresie to nic trudnego, ale sęk w tym, że w większości miast w większości mocniej uczęszczanych obiektów jest monitoring i gdyby nas przypadkiem jakaś kamera złapała przy rozpowszechnianiu takowych, jeszcze by nas wsadzili do pudła za podżeganie do nienawiści na tle rasowym… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Umieściłem komentarz nie w tym polu. Przepraszam.

Oczywiste jest, aby nie umieszczać adresów.
Oczywiste jest by nie robić tego w zasięgu kamer.

Asgard
Gość
Asgard
Ksiaaa
Gość
Ksiaaa

ale tak realnie co mozemy zrobic, poza komentarzami w necie, czy nie ma Pan, panie Arturze mozliwosci z kimś zorganizowac wielki protest europejczykow o tej samej godzinie, we wszytskich stolicach Europy? ale taki na wielką skalę przy wspolpracy calee Europy? bo takie pisanie tylko w necie…zreszta kwesta czasu jak uznaja… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

„Rafał Kostrzyński z biura UNHCR, wzywał kilka miesięcy Polaków, aby zgodzili się przyjmować imigrantów z Afryki, ponieważ jego zdaniem mogą mieć pozytywny wpływ na gospodarkę, a za przykład podaje… Niemcy i Szwecję.” Hahahaha… Ciekawa konkluzja. Ale tak się składa, że dobra gospodarka Niemiec i Szwecji nie wynika z faktu posiadania… Czytaj więcej »

Miroslaw Jozwiak
Gość

Zgadzam się z tą opinią na 200%
Mieszkałem 6 lat w Hiszpanii.Marokańscy muzułmanie w tym czasie okradli moją rodzinę i mnie oraz moich przyjaciół
zatakowali nożami ,nieroby ,ćpuni i pojeby !!!!!!!!!!!!!!

Lilith
Gość

Nikt nie wygra. Pewne zmiany zaszły zbyt daleko, Europa już nigdy nie będzie taka jak wcześniej. Pytanie czy ten proces można zatrzymać i odwrócić układ sił. Otwarcie Europy na imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu jako lek na starzenie europejskiego społeczeństwa i sposób na wzrost gospodarczy? To tylko mydlenie oczu… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Islam to nie tylko wypieranie europejskiej kultury, ale także swobody myśli, za którą stoją wielkie odkrycia czy po prostu wolność szeroko rozumiana. Taka niewola umysłu. Niszczenie psychiki człowieka. Islam nie daje wyboru żywemu. Wystarczy popatrzeć na dobra imperium osmańskiego, gdzie te ich całe bogactwo było wynikiem nie pracy, ale nieustannego… Czytaj więcej »

Aurora
Gość
Aurora

Z jednej strony jest zagrożenie islamizacją, z drugiej totalna inwigilacja. Wczoraj się dowiedziałem, że w naszych miastach już działa INDECT. Przykładem jest np. Białystok. System rozpoznawania twarzy z kamer miejskiego monitoringu. Informacja jest wiarygodna, a oczywiście oficjalnie w mediach nic o tym nie ma. Takie zabawy jak nacelowywanie kamer na… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Oczywiste jest, aby nie umieszczać adresów.
Oczywiste jest by nie robić tego w zasięgu kamer. smile

Miroslaw Jozwiak
Gość

Po kiego licha płacić za utrzymywanie pasożytów ???
Dać tą kasę na dzieci białych,te miliardy dać na nasze dzieci, na każde nowonarodzone,po2000E więcej,nasze kobiety
też będą rodzić mając taki standart!!!!!!!!!!!!

Wortigern
Gość
Wortigern

Władza, jak zwykle chce naszego dobra i to najlepiej całego.

bk
Gość
bk

Smutno się robi jak się pomyśli jak wiele racji ma Autor:(.

Radas
Gość
Radas

Jak widac nic nie daje ze sobie gadamy i chcemy cos zrobic. Ludzie nie dadza rady sie zmobilozowac i zebrac razem jako jeden glos i powiedziec STANOWCZO KONIEC TEGO! niemcy krzycza i co i zaraz mandat wiezienie. To juz jest ograniczenie praw i wolnosci slowa. W polsce co myslicie ze… Czytaj więcej »

optymalny
Gość
optymalny

ten temat to 1:39:10 „Wezwania do przebudzenia”

Anna.K
Gość

Szokujący wywiad z islamistą: Gdybym dostał rozkaz zabicia cię, zrobiłbym to! Norweska telewizja przeprowadziła wywiad z dowódcą Państwa Islamskiego, który został schwytany przez Kurdów. To co mówi ten wojownik Allaha mrozi krew w żyłach. „Podążamy za rozkazami Boga. To on kazał nam walczyć z niewiernymi” – mówi Mohammed, dowódca tzw.… Czytaj więcej »

Darek
Gość
Darek

Dlaczego „państwo islamskie” napisane jest w artykule z dużej litery? Ma to uzasadnienie jakieś gramatyczne?

sask
Gość
sask

Kiedyś byłem lewicowcem, ale gdy teraz widzę że lewica europejska szykuje nam Armageddon to mówię stanowcze NIE.

optymalny
Gość
optymalny

Ale co dają protesty ? Zwłaszcza w Wa-wie ? Od lat na jakimkolwiek forum gdy jest mowa o proteście moim zdaniem należałoby protestować w miejscu zamieszkania Rady Ministrów by było to dla nich a przede wszystkim rodzin bardzo uciążliwe. Chodzenie po przejsciach itd. co by ludzie w ich miejscu zamieszkania… Czytaj więcej »